Porażka z Polesiem
Opolanin uległ na boisku w Urzędowie Polesiu Kock 1:2. Honorowe trafienie zanotował Dajos P.
Porażka w Piotrowicach.
Opolanin uległ POM Piotrowice 3:1. Honorowe trafienie zanotował Piotr Dajos.
Derby dla Stali!
Opolanin uległ w meczu derbowym Stali Poniatowa 3:0
Ostatnia kolejka
Poprzedni mecz

Gospodarz: Opolanin
Gość: Polesie Kock
Wynik: 1:2
Rozgrywki: V Liga Lubelska
Data: 12.11.2017, 12:00
Zobacz: terminarz

Panel logowania
Sonda

Na którym miejscu Opolanin uplasuje się po rundzie jesiennej?
Pierwsza trójka
Środek tabeli
Strefa spadkowa

V Liga Lubelska

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra


Terminarz sezon 2017/2018
Kolejka 1
Piaskovia Piaski   4 : 2   Opolanin   12.08.2017 11:00
Orzeł Urzędów   0 : 5   Avia II Świdnik  
Tur Milejów   5 : 1   Garbarnia Kurów  
Sygnał Lublin   2 : 2   GKS Niemce  
Stal Poniatowa   2 : 0   Granit Bychawa  
Sokół Konopnica   3 : 2   Janowianka  
POM Piotrowice   2 : 1   Wisła II Puławy  
Polesie Kock   1 : 1   Orion Niedrzwica  
Kolejka 2
Avia II Świdnik   1 : 2   Opolanin   15.08.2017 17:00
Orion Niedrzwica   1 : 0   Piaskovia Piaski  
Wisła II Puławy   2 : 2   Polesie Kock  
Janowianka   3 : 2   POM Piotrowice  
Granit Bychawa   1 : 3   Sokół Konopnica  
GKS Niemce   3 : 1   Stal Poniatowa  
Garbarnia Kurów   3 : 3   Sygnał Lublin  
Orzeł Urzędów   2 : 3   Tur Milejów  
Kolejka 3
Opolanin   0 : 1   Orion Niedrzwica   20.08.2017 17:00
Tur Milejów   3 : 1   Avia II Świdnik  
Sygnał Lublin   2 : 4   Orzeł Urzędów  
Stal Poniatowa   7 : 1   Garbarnia Kurów  
Sokół Konopnica   3 : 1   GKS Niemce  
POM Piotrowice   2 : 0   Granit Bychawa  
Polesie Kock   6 : 0   Janowianka  
Piaskovia Piaski   1 : 5   Wisła II Puławy  
Kolejka 4
Wisła II Puławy   4 : 2   Opolanin   27.08.2017 16:00
Avia II Świdnik   0 : 0   Orion Niedrzwica  
Janowianka   1 : 2   Piaskovia Piaski  
Granit Bychawa   1 : 1   Polesie Kock  
GKS Niemce   0 : 2   POM Piotrowice  
Garbarnia Kurów   1 : 1   Sokół Konopnica  
Orzeł Urzędów   1 : 3   Stal Poniatowa  
Tur Milejów   1 : 2   Sygnał Lublin  
Kolejka 5
Opolanin   4 : 2   Janowianka   03.09.2017 16:00
Sygnał Lublin   6 : 0   Avia II Świdnik  
Stal Poniatowa   5 : 0   Tur Milejów  
Sokół Konopnica   2 : 1   Orzeł Urzędów  
POM Piotrowice   7 : 2   Garbarnia Kurów  
Polesie Kock   2 : 0   GKS Niemce  
Piaskovia Piaski   2 : 1   Granit Bychawa  
Orion Niedrzwica   0 : 4   Wisła II Puławy  
Kolejka 6
Granit Bychawa   0 : 0   Opolanin   10.09.2017 16:00
Avia II Świdnik   1 : 5   Wisła II Puławy  
Janowianka   0 : 2   Orion Niedrzwica  
GKS Niemce   0 : 2   Piaskovia Piaski  
Garbarnia Kurów   0 : 4   Polesie Kock  
Orzeł Urzędów   0 : 6   POM Piotrowice  
Tur Milejów   0 : 0   Sokół Konopnica  
Sygnał Lublin   3 : 0   Stal Poniatowa  
Kolejka 7
Opolanin   2 : 2   GKS Niemce   17.09.2017 16:00
Stal Poniatowa   2 : 1   Avia II Świdnik  
Sokół Konopnica   2 : 4   Sygnał Lublin  
POM Piotrowice   1 : 1   Tur Milejów  
Polesie Kock   2 : 1   Orzeł Urzędów  
Piaskovia Piaski   3 : 2   Garbarnia Kurów  
Orion Niedrzwica   2 : 2   Granit Bychawa  
Wisła II Puławy   8 : 0   Janowianka  
Kolejka 8
Garbarnia Kurów   1 : 2   Opolanin   24.09.2017 16:00
Avia II Świdnik   1 : 4   Janowianka  
Granit Bychawa   2 : 1   Wisła II Puławy  
GKS Niemce   2 : 3   Orion Niedrzwica  
Orzeł Urzędów   2 : 2   Piaskovia Piaski  
Tur Milejów   0 : 2   Polesie Kock  
Sygnał Lublin   0 : 8   POM Piotrowice  
Stal Poniatowa   5 : 2   Sokół Konopnica  
Kolejka 9
Opolanin   6 : 1   Orzeł Urzędów   01.10.2017 15:00
Sokół Konopnica   3 : 1   Avia II Świdnik  
POM Piotrowice   0 : 0   Stal Poniatowa  
Polesie Kock   3 : 3   Sygnał Lublin  
Piaskovia Piaski   1 : 2   Tur Milejów  
Orion Niedrzwica   1 : 0   Garbarnia Kurów  
Wisła II Puławy   2 : 0   GKS Niemce  
Janowianka   0 : 1   Granit Bychawa  
Kolejka 10
Tur Milejów   1 : 2   Opolanin   08.10.2017 15:00
Avia II Świdnik   0 : 1   Granit Bychawa  
GKS Niemce   0 : 4   Janowianka  
Garbarnia Kurów   0 : 6   Wisła II Puławy  
Orzeł Urzędów   3 : 2   Orion Niedrzwica  
Sygnał Lublin   2 : 2   Piaskovia Piaski  
Stal Poniatowa   3 : 1   Polesie Kock  
Sokół Konopnica   1 : 1   POM Piotrowice  
Kolejka 11
Opolanin   4 : 0   Sygnał Lublin   15.10.2017 15:00
POM Piotrowice   2 : 0   Avia II Świdnik  
Polesie Kock   4 : 0   Sokół Konopnica  
Piaskovia Piaski   2 : 1   Stal Poniatowa  
Orion Niedrzwica   1 : 1   Tur Milejów  
Wisła II Puławy   5 : 1   Orzeł Urzędów  
Janowianka   2 : 2   Garbarnia Kurów  
Granit Bychawa   2 : 0   GKS Niemce  
Kolejka 12
Stal Poniatowa   3 : 0   Opolanin   22.10.2017 14:00
Garbarnia Kurów   0 : 4   Granit Bychawa  
Orzeł Urzędów   1 : 2   Janowianka  
Tur Milejów   1 : 8   Wisła II Puławy  
Sygnał Lublin   2 : 1   Orion Niedrzwica  
Sokół Konopnica   3 : 0   Piaskovia Piaski  
POM Piotrowice   2 : 0   Polesie Kock  
Avia II Świdnik   1 : 1   GKS Niemce  
Kolejka 13
Opolanin   - : -   Sokół Konopnica   19.11.2017 13:00
Polesie Kock   3 : 3   Avia II Świdnik  
Piaskovia Piaski   0 : 4   POM Piotrowice  
Orion Niedrzwica   - : -   Stal Poniatowa  
Wisła II Puławy   4 : 3   Sygnał Lublin  
Janowianka   5 : 1   Tur Milejów  
Granit Bychawa   3 : 1   Orzeł Urzędów  
GKS Niemce   - : -   Garbarnia Kurów  
Kolejka 14
POM Piotrowice   3 : 1   Opolanin   05.11.2017 13:00
Avia II Świdnik   4 : 1   Garbarnia Kurów  
Orzeł Urzędów   0 : 0   GKS Niemce  
Tur Milejów   0 : 1   Granit Bychawa  
Sygnał Lublin   1 : 4   Janowianka  
Stal Poniatowa   6 : 1   Wisła II Puławy  
Sokół Konopnica   0 : 0   Orion Niedrzwica  
Polesie Kock   2 : 1   Piaskovia Piaski  
Kolejka 15
Opolanin   1 : 2   Polesie Kock   12.11.2017 12:00
Piaskovia Piaski   3 : 1   Avia II Świdnik  
Orion Niedrzwica   0 : 0   POM Piotrowice  
Wisła II Puławy   8 : 3   Sokół Konopnica  
Janowianka   2 : 2   Stal Poniatowa  
Granit Bychawa   6 : 1   Sygnał Lublin  
GKS Niemce   1 : 2   Tur Milejów  
Garbarnia Kurów   0 : 3   Orzeł Urzędów  
  r e k l a m a  
Oficjalna strona MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE. Wszelkie prawa zastrzeżone.