Adamczyk - Frydecki, Fliszkiewicz, Łaska, Gierwoski - Banach M., Pyśniak, Korecki, Dajos, Rożek - Drozd

rezerwowi: Kosik, Ziętek, Górniak, Żelazko, Banach D., Nowak, Gasiński

Żółta i czerwona kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Ukarany nią Pyśniak
90'
sędzia dolicza 4 minuty
87'
Gol (KKS Sygnał Lublin). Kolejne złe zachowanie naszych obrońców w polu karnym, bilard i przegrywamy 2 - 4
84'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Górniak za Fliszkiewicza
83'
Banach Dominik groźnie z rzutu wolnego, jednak minimalnie za mocno
80'
Gasiński dostał dobre podanie ze środka od Daminika Banacha, jednak jego strzał pozostawił wiele do życzenia
79'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Nowak za Dajosa
76'
Zespół Sygnału wykonywać będzie rzut wolny z około 25 m.
76'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Gierowski
70'
Gaśiński trafia do bramki jednak sędzia odgwizduje spalonego
65'
Żółta kartka (KKS Sygnał Lublin). Ponownie żółtą kartką ukarany zawodnik Sygnału
65'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach D. za Banacha Mateusza
64'
Banach za słabo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
62'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Ukarany nią Pyśniak
61'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Gasiński za Drozda
60'
Żółta kartka (KKS Sygnał Lublin). Ukarany zawodnik z numerem 15
54'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Żółtym kartonikiem ukarany Rożek
52'
Przy golu nasza obrona zbyt słabo wybijała piłkę z pola karnego, która wcześniej odbiła się jeszcze od słupka
52'
Gol (KKS Sygnał Lublin). Przegrywamy 2 - 3. Zawodnik Sygnału z najbliższej odległości pokonuje Adamczyka.
46'
Żółta kartka (KKS Sygnał Lublin). Żółtą kartką ukarany zawodnik Sygnału za faul na Adamczyku

Początek 2 połowy. Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Obie drużyny bez zmiań

Koniec 1 połowy. Koniec pierwszej części spotkania
45'
sędzia dolicza 1 minutę
42'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Wyrównanie. Rehabilituje się Banach M.. Sprytnym strzałem z pola karnego pokonuje bramkarza Sygnału
33'
Gol (KKS Sygnał Lublin). przegrywamy 1 - 2. Kolejna piłka za plecy obrońców tym razem Adamczyk nie miał szans.
20'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Z kontuzją boisko opuścił Łaska, w jego miejsce Żelazko
19'
Gol (KKS Sygnał Lublin). Zawodnik Sygnału świetnie wykorzystał raj swojego kolgii prawą stroną. 1 - 1
16'
Banach M. nie strzela w sytuacji sam na sam, świetne podanie Dajosa. Powino być 2 - 0
12'
Żółta kartka (KKS Sygnał Lublin). Żółtą kartką ukarany rezerwowy zawodnik Sygnału
11'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Pyśniak wykorzystuje zamieszanie w polu karnym sprytnym strzałem pokonuje bramkarza gości 1 - 0 !!!
10'
Kolejna piłka za plecy naszych obrońców, Adamczyk ponownie górą
10'
Zespół gości zdecydowanie nastawiony na grę z kontry
6'
Banach M. traci piłkę w środku boiska, zawodnik Sygnału nie wykorzystał dobrej piłki za plecy obrońców, strzela obok bramki Adamczyka