Niecelnie. Adamczyk ustawia piłkę
87'
Rzut wolny dla Piask, 30 metr
85'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach D. opuszcza plac, a w jego miejsce Nowak
84'
Do wejścia szykuje się Nowak
81'
Strzał/ dośrodkowanie, jednak nie miał kto przeciąć piłki
81'
Banach ustawia piłkę
80'
Faulowany Wesołowski
79'
Na boisku z urazem leży Dajos
77'
Nareszcie gramy mecz w którym potrafimy udokumentować naszą przewagę
75'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Łaska z rzutu Rożnego
75'
Akcja Rożka i Dudy, ten ostatni trafia w słupek
73'
Gości mógł dobić Duda, jednak nie trafia w piłkę
72'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Dośrodkowanie Rożka, bramkę strzela Wesołowski ! Warto zaznaczyć przytomne zachowanie Gawrona, który sprytnie wznowił grę
68'
Adamczyk wznawia grę z 5 metra
68'
Róg dla Piaskovii
64'
Strzał Łaski z dystansu, cały czas atakujemy
63'
Banach strzela z sytuacyjnej piłki, obrońcy Piaskovii blokują strzał
61'
Duda dał o sobie znać, pierwsza akcja, strzał i piłka trafia w poprzeczkę, mamy róg
60'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Duda za Drozda
60'
Akcja Banacha D. i Wesołowskiego, ten ostatni przestrzelił
56'
Do wejścia szykuje się Duda
54'
Piłka trafia w słupek !
54'
Faul Dajosa, goście wykonywać będą rzut wolny z 25 metra
51'
Drozd kolejny raz miał dobrą okazję, piłkę ze stojącej piłki dogrywał Gawron, Drozd w dobrej sytuacji nie trafia w bramkę
50'
Indywidualna akcja Banacha, minął 4 zawodników jednak mamy tylko róg
46'
Od strzału zaczęła drużyna Piaskovii, na nasze szczęście niecelnie

Początek 2 połowy. Nasza drużyna bez zmian, z jedną zmianą Piaskovia

Koniec 1 połowy. Nie jest źle, poprawić ostatnie podanie i na pewno coś strzelimy
44'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Ukarany nią Rożek
42'
Wychodzimy 3 na 1, Drozd mógł zrobić wszystko, podać do Rożka, Banacha, jednak oddał strzał. Niecelny POWINNO być 1-0
40'
Piaskovia stara się tylko przeszkadzać u nas cały czas brakuje ostatniego podania
34'
Górniak zagrał dobrą przekątną piłkę, jednak Rożek pospieszył się z decyzja i piłka zamiast w pole karne wyszła za boiska
28'
Strzał Dajosa z dystansu, jednak pół metra za wysoko
25'
Górniak zgrywał piłkę zagraną z rzutu rożnego, jednak nie miał kto zakończyć akcji
20'
Szybki atak naszej drużyny, ale znowu zabrakło dobrego zakonczenia
18'
Akcja naszej drużyny prawą stroną, zakończona strzałem z dystansu Dajosa, jednak daleko od bramki
15'
Nasza drużyna prowadzi grę, goście nastawieni na grę z kontry, na boisku mamy trochę chaosu
13'
Szansa Piaskovii jednak Górniak kasuje akcje
11'
Strzał Banacha, jednak zbyt lekki aby zaskoczyć bramkarza
8'
Piłka wyszła na róg
8'
Rzut wolny dla Piaskovii z 20 m
6'
Dobrą okazję miał Rożek, jednak nie zdołał złapać piłki, mamy tylko róg
4'
Fliszkiewicz oddala zagrożenie
4'
Rożny dla Piaskovii
2'
Pierwszy atak naszej drużyny, akcje przeprowadzili Rożek do spółki z Gierowskim, zabrakło ostatniego podania