Strzał z woleja Pyśniaka, minimalnie niecelnie
Strzał z dystansu Sokoła. Daleko od bramki
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Drozd za Banacha D.
66'
Rzut rożny wykonywał Sokół, jednak na nasze szczęście zagrożenie oddalone
66'
Adamczyk ratuje nas przed stratą drugiej bramki po strzale z dystansu. Piękna parada
66'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Gasiński
65'
Mogliśmy szybko odpowiedzieć, jednak Gasiński wspólnie z Dudą nie dali rady oddać strzału
64'
Gol (LKS Sokół Konopnica). Gol dla Sokoła. Dobrze wrzucona piłka z rzutu rożnego strzał głową i gol. Przegrywamy
62'
Gasiński miał świetną okazję. Pysniaęk dobrze rozprowadził akcję podając na bok do Fliszkiewicza. Dobre dośrodkowanie naszego kapitana, jednak słaby strzał Gasińskiego
59'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Gasiński za Rożka
59'
Nasza drużyna ma przewagę, jednak nic z tego nie mamy
59'
Gasiński szykuje się do wejścia
58'
Żółta kartka (LKS Sokół Konopnica). Łaska
56'
Dośrodkowanie Banacha D. bilard w polu karnym jednak ani Duda, ani Górniak nie zdołali skierować piłki do bramki
56'
Gierowski faulowany z boku boiska
54'
Na boisku spokój, obie drużyny nie chcą zrobić sobie krzywdy
51'
Rzut rożny dla Sokoła
49'
Duda znowu rozruszał naszą grę, dobrze rozegrał piłkę do Gierowskiego na bok, ten wszedł w pole karne i zdołał nawet posłać piłkę w kierunku napastników. Jednak nikt nie przeciął piłki
48'
Akcja Dudy z Banachem D., ten ostatni zdołał nawet dośrodkować, jednak obrońcy Sokoła wybili piłkę
48'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Duda za Dajosa

Początek 2 połowy. Opolanin z jedną zmianą Duda, za Dajosa.

Koniec 1 połowy. Słabe widowisko, na pewno w graniu nie pomaga płyta boiska...
47'
Strzał Łaski z dystansu, jednak daleko od bramki
45'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Adamczyk za dyskusję
45'
Akcja Sokoła prawą stroną, zawodnik gospodarzy doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale na nasze szczęście zrobił w to sposób tragiczny
40'
Na boisku względny spokój, kiepski mecz
31'
Piłka w polu karnym mija wszystkich
31'
Rzut rożny dla naszej drużyny, piłkę ustawia Banach D.
30'
Piłkę na nodze w polu karnym miał Banach D., jednak ostatecznie nie dał rady uderzyć
27'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Faul Pyśniaka w środkowej strefie boiska
24'
Dajos przed świetną okazją. Wychodząc sam na sam po błędzie obrońcy Sokoła, nie zdołał pokonać bramkarza
23'
Akcja naszej drużyny prawą stroną boiska, piłkę w pole karne dośrodkowywał Banach D. Łaska który chciał przejąć piłkę wydaje się że był faulowany
21'
Faul na Rożku, zawodnik Sokoła ukarany żółta kartką
19'
Dośrodkowanie Banacha za mocne, Sokół oddala zagrożenie
19'
17'
Gawron centrował z rzutu wolnego po faulu na Gierwoskim, jednak za mocno
14'
Akcja naszej drużyny lewą stroną, jednak próba dośrodkowanie Rożka nieudana
14'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). faul Wesołowskiego
11'
Sokół groźnie lewą stroną jednak na nasze szczęście strzał nie trafia w bramkę Adamczyka
8'
Strzał odrobinę za mocny przelatuje nad poprzeczką
8'
Wesołowski faulowany na 25 metrze boiska, piłkę ustawia Gawron
5'
Groźny strzał na bramkę Adamczyka, jednak prawdę mówiąc w całej akcji gospodarzom pomogło nierówne boisko
4'
Gawron dobrze wyprzedza zawodnika Sokoła w środkowej strefie boiska
3'
Obi drużyny na razie raczej się badają
1'
płyta boiska w Radawcu dużym jest w opłakanym stanie... Miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi to w wygraniu meczu