Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Małecki za Rożka
90'
Inteligentne dośrodkowanie Banacha D. które mógł przeciąć Rożek, jednak nie dopadł do piłki
88'
Górniak bliski pokonania bramkarza po strzale głową piłki dośrodkowanej z rogu. Jednak zabrakło centymetrów
88'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Nowak za Dudę
88'
Rożek powinien strzelić 5 bramką, jednak w polu karnym źle się zachował i przegrał rywalizację z zawodnikiem gospodarzy
87'
Strzał z dystansu gospodarzy, jednak pozostawił wiele do życzenia
85'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). W naszej drużynie jedna zmiana. Żelazko za Gasińskiego
84'
Odpowiedź Wisły, jednak strzał z pola karnego pewnie chwyta Adamczyk
83'
Wesołowski wygrał walkę o bezpańską piłkę z obrońcami Wisły, jednak ostatnia próba przelobowania bramkarza okazał się niecelna
81'
Wesołowski wystawia piłkę Dajosowi na 17 metr, jednak strzał tego ostatniego za lekki
79'
Mogliśmy prowadzić 1 - 5. Dobra akcja naszej młodzieży. W polu karnym próbowali uderzać Duda, Banach D. i Rozek, jednak żaden nie zdołał pokonać bramkarza
76'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Cudowne uderzenie Banacha D. z dystansu prowadzimy 1- 4
72'
Gra się nieco wyrównała. Po optycznej przewadze naszej drużyny gospodarze starają się gracć agresywniej i walczą o kontaktową bramkę
67'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Wesołowski
67'
Kolejna dobra akcja stroną Gierwoskiego i Banacha D. jednak nikt nie dopada do dośrodkowania.
64'
Zawodnicy Wisły zbyt krótko wybili piłkę ze swojego pola karnego, do piłki dopadł Dajos, który strzałem z woleja strzelił w samo okienko bramki !!! Bramka stadiony świata !
64'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Ależ bramka Dajosa !!!!
61'
Kolejna dobra akcja Wisły po której gospodarze mogli, a nawet powinni prowadzić. Dobra klepka, napastnik Wisły wszedł w pole karne i oddał groźny strzał na nasze szczęście za mocno
59'
Robi się nam naprawdę otwarty, ciekawy mecz
58'
Kolejny pressing po którym piłkę odbiera Gasiński, zdołał nawet oddać strzał jednak za lekko
55'
Nasza drużyna wysokim pressingiem naprawdę stwarza wiele problemów w wyprowadzeniu piłki przez Wisłę
53'
Dobra akcja Banacha D. który posłał dobre dośrodkowanie w kierunku Dudy, jednak ten ostatni oddając strzał na trafia w bramkę
51'
Strzał z dystansu zespołu gospodarzy, jednak zbyt mocno
49'
Dobre zachowanie Wesołowskiego z polu karnym, który skutecznie przytrzymał piłkę i wystawił do Banacha D. jednak jego strzał broni bramkarz
48'
Strzelał Banach D. jednak zabrakło dosłownie centymetrów
47'
Przy piłce stoją Dajos i Banach D.
47'
Duda faulowany na 18 metrze, rzut wolny z dobrej odległości
46'
Wisła mogła szybko doprowadzić do remisu. jednak strzał zawodnika Wisły trafia w słupek
46'
Zmiana (Wisła II Puławy). Banach M. za Drozda

Początek 2 połowy. Zaczynamy drugą połowę. Na boisku pojawi się Banach M. w miejsce Drozda

Koniec 1 połowy. Koniec pierwszej połowy po której prowadzimy 1 - 2. Dobra gra naszego zespołu, oby po przerwie było podobnie
45'
Mimo dobrego dośrodkowania i wystawienia piłki przez Górniaka do Wesołowskiego nie dajemy rady strzelić bramki
45'
Kolejny faul Wisły z boku, kolejny raz piłkę ustawia Banach
44'
Kolejna dobra próba, jednak mimo bilardu polu karnym nasi zawodnicy nie zdołali wepchać piłki do bramki
44'
Gierowski faulowany z boku boiska, piłkę kolejny już raz ustawia Banach
43'
Fliszkiewicz chciał dobrze rozprowadzić akcję ze środka boiska, jednak ostatnie podanie do Banacha okazało się za słabe
41'
Kolejne dobre dośrodkowanie Domina, blisko dojścia do piłki był Drozd, jednak wydaje się, ze był nieprzepisowo stopowany
40'
Duda faulowany na środku boiska, piłkę znowu ustawia Banach
38'
Na boisku względny spokój. Nasza drużyna próbuje w ataku pozycyjnym, natomiast gospodarze chcą skontrować
34'
Wisła mogła odpowiedzieć, kolejna dobra akcja zakończona strzałem. Jednak minimalnie niecelnie. Bez Gawrona w naszej grze obronnej widać pewną niepewność
32'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Kolejny dobry pressing naszej drużyny, Dajos puszcza w uliczkę Rożka, ten wchodzi w pole karne i wzdłuż bramki podaje do Banacha D. Goool !
30'
Zagrożenie oddalone
30'
Aut dla Wisły na wysokości pola karnego
28'
Indywidualna akcja środkiem Rożka zakończona strzałem, jednak minimalnie niecelnie
27'
Kolejne dobre dośrodkowanie Banacha, znowu do piłki dochodzi Górniak, jednak sędzia odgwizduje spalonego
27'
Rzut wolny dla naszej drużyny po faulu na Drozdzie
24'
Drużyny Wisły w tym momencie meczu wygląda troszkę konkretniej
23'
Gol (Wisła II Puławy). Wyrównanie... Dobra akcja gospodarzy, napastnik gospodarzy myli Górniaka w polu karnym i sprytnym strzałem pokonuje Adamczyka
20'
Dobra akcja Banacha Dominika, który minął obrońcę i posłał dobre dośrodkowanie. Do pozycji strzeleckiej doszedł Wesołowski, jednak jego strzał głową minął bramkę
19'
Akcja lewą stroną boiska Puławskiej Wisły, jednak dobre zachowanie naszych obrońców i Adamczyk wznawia grę z 5 metra
17'
Wisła atakował jednak nasza drużyna od początku gra pressingiem. Przed chwilą po takiej akcji dobrą sytuację do oddania strzału miał Drozd. Jednak jego próba zablokowana
14'
Górniak bliski podwyższenia prowadzenia ! Banach dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego jednak nasz stoper za bardzo podszedł za piłkę
13'
Do tej pory naprawdę mądra gra naszej drużyny z dala od bramki Adamczyka
11'
Gierowski kolejny już raz kasuje akcję Wisły po swojej stronie boiska
9'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Gooool !!! Dajos skutecznie myli bramkarza
8'
Piłkę ustawia Dajos
8'
Karny dla naszej drużyny, który wywalczył Rożek przy próbie dośrodkowania
6'
Gra dalej toczy się w środku, obie drużyny chcą grać piłką co zostaje przerwanie już przy okazji 3 - 4 podania przez rywala
3'
3'
3'
Dobra akcja Dajosa zakończona nawet strzałem, jednak próba ostatecznie zablokowana. Nasza drużyny gra zdecydowanym pressingiem
2'
Gra toczy się w środku boiska

Początek 1 połowy. Jedziemy !
  Mecz rozegrany zostanie na bocznym boisku MOSiRu, także powinniśmy obejrzeć ciekawe, techniczne widowisko
  Zapraszamy na Relację Live, która odbędzie się 2023-10-29 godz.14:00 pomiędzy Tomasovia Tomaszów Lubelski vs KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski