Adamczyk - Gasiński, Górniak, Fliszkiewicz(K) , Gierowski - Banach D., Korecki, Dajos, Banach M., Rożek M. - Drozd

Rezerwowi : Żelazko, Frydecki, Borowiak, Nowak

Dobre dośrodkowanie Nowaka z prawej strony, jednak Drozd nie zdołał dołożyć nogi
To nie był Frydecki lecz Nowak
87'
Frydecki który wcześniej pojawił się za Banach D. obok bramki w dobrej sytuacji
82'
Gol (LKS Mazowsze Stężyca). Rzut karny wykorzystał zawodnik Mazowsza. Adamczyk faulował w polu karnym napastnika Stężycy, wcześniej poślizgnął sie jeden z naszych stoperów
78'
Zawodnik Mazowsza na spalonym, jednak Adamczyk i tak świetnie interweniuje
76'
Nad Stężycą szykuje się burza
75'
Zawodnik Mazowsza w dogodnej sytuacji przenosi piłkę nad bramką Adamczyka. Zespół Mazowsza zaskoczył naszą drużynę szybkim rozegraniem piłki z rzutu wolnego
72'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Ukarany Borowiak
69'
Drozd po świetnym dośrodkowaniu Dominika B. z woleja trafia tylko w boczną siatkę.
67'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Borowiak za Banacha Mateusza
66'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Ukarany Drozd
64'
Stężyca groźnie z rzutu rożnego, jednak piłka mija wszystkich zawodników
62'
Działo się ! Rożek otrzymał świetne podanie od Dajosa jednak w ostatniej chwili stracił równowagę. Bramkarz wybijając piłkę trafił nią w Dajosa, jednak strzał Piotrka za słaby.
60'
Żółta kartka (LKS Mazowsze Stężyca). Zawodnik Mazowsza z numerem 3
58'
To nie był Korecki, to był Korinho !
58'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Rajd Koreckiego ze środka, w polu karnych mija obrońców, ruleta w polu karnym i kompletnie myli bramkarza !
55'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach M.
50'
Świetna akcja prawą stroną boiska, którą zapoczątkował Korecki jednak Drozd pod naciskiem obrońców przenosi piłkę nad bramką

Początek 2 połowy. Zaczynamy 2 połowę

Koniec 1 połowy. Szkoda zmarnowanej sytuacji Drozda. Jednak do przerwy nie wygląda to źle. Dłużej utrzymujemy się przy piłce, tworzymy więcej akcji.
45'
sędzia dolicza 1 minutę
43'
Zawodnicy Mazowsza wybijają piłkę
43'
Rożek faulowany na skraju pola karnego, rzut wolny
41'
Korecki świetnie uderzał z dystansu jednak bramkarz Mazowsza paruje piłkę do boku, dobry okres gry naszej drużyny
34'
Gra toczy się w środku boiska
27'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Górniak z najbliższej odległości pokonuje bramkarza Mazowsza. Piłkę ze stałego fragmentu gry po faulu na Dajosie dośrodkowywał Banach D. Walczymy !!!
23'
Adamczyk interwencją na 21 metrze boiska ratuje nasz zespół przed stratą drugiej bramki
21'
Gra nieco się wyrównała.
19'
Rożek wywalczył róg
15'
Banach D. trafia w mur
14'
Banach M. faulowany na 19 metrze do strzały ustawia się Banach D.
11'
Gospodarze przejęli inicjatywę
11'
Adamczyk świetnie obronił strzał zawodnika Mazowsza
8'
Gol (LKS Mazowsze Stężyca). Przegrywamy 1 - 0. Piłka za plecy obrońców zawodnik Mazowsza w sytuacji sam na sam pokonuje Adamczyka
7'
Obie drużyny próbują jednak brakuje ostatniego podania .
3'
Świetnej sytuacji nie wykorzystuje Drozd. Dobra akcja Banach D. z lewej strony, dośrodkowanie, jednak Drozd tylko w bramkarza.