Żółta kartka (BLKS Granit Bychawa). Zawodnik z numerem 33
Żółta kartka (BLKS Granit Bychawa). Zawodnik z numerem 2
Przebywamy na połowie Granitu jednak nic z tych ataków nie mamy
83'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Drozd za Wesołowskiego
82'
Dobry rajd Rożka lewą stroną, strzelać próbowali Wesołowski oraz Banach M. jednak obydwa strzały trafiają w obrońców gości.
81'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Andrzej Fliszkiewicz
79'
Gol (BLKS Granit Bychawa). Kontra Granitu, piłka po strzale jednego z zawodników odbija się od słupka, dobitka piłki z powietrza i przegrywamy 0 - 1
78'
Dobre dośrodkowanie Rożka do Banacha D. jednak strzał tego ostatniego nogami broni bramkarz Granitu już z samej lini
75'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach M. za Dajosa
75'
Wesołowski otrzymał świetne podanie od Rożka, które wyprowadziło sam na sam z bramkarzem, Jednak piłką została pod nogami.
74'
Rajd Wesołowskiego zakończony mocnym strzałem, jednak piłka uderza tylko w słupek
71'
Strata Gierowskiego jednak rajd zawodnika Granitu zablokowany
66'
Rajd zawodnika Granitu jednak strzał w bok bramki Adamczyka
60'
Żółta kartka (BLKS Granit Bychawa). Zawodnik Granitu
56'
W dobrej sytuacji do strzały był Korecki, jednak za długo zwlekał z oddaniem strzału
53'
gra nieco się wyrównała
50'
Banach na vivat z dystansu, piłka poszybowała daleko od bramki
48'
Granit zaczął z większym animuszem ! Przed chwilą strzał z woleja obił poprzeczkę bramki Adamczyka
46'
Strata piłki przez Fliszkiewicza, goście groźnie wychodzili z kontrą jednak atak przerwał Górniak

Początek 2 połowy. Opolanin z jedną zmianą. Korecki w miejsce Dudy

Koniec 1 połowy.
46'
Granit groźnie uderza z dystansu, jednak piłką minimalnie ponad bramką
45'
sędzia dolicza minutę
39'
Fliszkiewicz uderzał z dystansu po podaniu Rożka, który powalczył z przodu o piłkę. Jednak strzał Fliszkiewicza za słaby
36'
Granit blisko zdobycia bramki, Adamczyk odbił przed siebie mocny strzał, jednak dobijający napastnik Granitu na spalonym
31'
Dobre dośrodkowanie Fliszkiewicza jednak strzał Dudy głową trafił w obrońcę Granitu
25'
W poprzedniej sytuacji piłka przeszła po głowie jednego z naszych pomocników, a nasi obrońcy nie zdążyli z asekuracją
25'
Adamczyk wygrywa pojedynek sam na sam.
24'
Wesołowski przenosi piłkę wysoką nad bramką
24'
Wesołowski ponownie faulowany na 25 metrze do strzału szykują się Dajos, Wesołowski oraz Banach D.
19'
Zawodnik Granitu próbował lobować Adamczyka wychodząc sam na sam. Nasz bramkarz jednak pewnie chwyta piłkę
14'
W zakończonym dzisiaj pierwszym meczu Stróża pokonała Sokół Konopnica 2 - 0
14'
Okres naprawdę dobrej szybkiej gry obu zespołów
12'
Dajos w mur
11'
11'
Dzieje się ! chwilę temu Rożek mógł dopaść do piłki zagranej ze środka, a przed chwilą obrońca Granitu faulował Wesołowskiego , który wychodził na czystą pozycję. Rzut wolny