Memoriał im. Edwarda Ptaka. Halowy turniej piłki nożnej

08 stycznia 2019, godz. 19:51, 261 wyświetleń

Wszyscy sympatycy naszego klubu pamiętają śp. Pana Edwarda jako pogodnego człowieka, który w swoim życiu nie raz zapisał się na kartach historii miejscowego Opolanina. Przez wiele lat opiekował się boiskiem przy ulicy Kolejowej oraz płytą boiska za parkiem, umożliwiając miejscowym drużynom rozgrywanie spotkań na niższych szczeblach.

Zarząd klubu MKS Opolanin w chłodzie zmarłemu śp. Panu Edwardowi, wraz z miejscowymi działaczami organizuje turniej piłki nożnej halowej 5-osobowej, z którego wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na budowę nagrobka śp. Pana Edwarda Ptaka.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 19-20/01/2019 od godziny 9:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim, a patronat nad całym wydarzeniem obejmie Burmistrz naszego miasta, Pan Sławomir Plis.

Wszystkie drużyny zainteresowane udziałem prosimy o zapisywanie się w Opolskim Centrum Kultury u Pana Sławomira Ignatowskiego.

Serdecznie zapraszamy !