ZAMKNIJ

O zmianach słów kilka

12 września 2018, godz. 18:31, 111 wyświetleń  

A A A

Dzięki długoletniej współpracy z COMPOSE odnowiliśmy nasz serwis specjalnie dla was !

Nowa wersja wydaje nam się być o wiele bardziej przejrzysta i nowoczesna, jednocześnie powinna bardziej przyciągać kibiców Opolanina, którzy tym samym będą tworzyć całą społeczność Opolskiej drużyny.

W nowej odsłonie będziemy mogli przeprowadzić dla was profesjonalną Relacje LIVE ( aby w niej uczestniczyć na głównej stronie trzeba odnaleźć boks z nadchodzącym meczem, a następnie nacisnąć na migający, czerwony przycisk   LIVE   ).

Dla kibiców rozgrywek lubelskiej okręgówki mamy także niespodziankę w postaci typera ( jest to wersja testowa w trakcie budowy ) wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu mogą tam typować zwycięzców spotkań w poszczególnych kolejkach sezonu.

Zachęcamy także do przejrzenia wszystkich podstron na stronie, gdzie można znaleźć informacje o historii klubu, jego założycielach, osobach zasłużonych w budowaniu historii Opolanina, a także o aktualnych graczach naszej drużyny oraz ich statystykach.