Pokonać rewelację sezonu. Zapowiedź IX kolejki

28 września 2018, 18:31

II drużyna Avii od 4 kolejek nie przegrała żadnego meczu, 3 z nich wygrywając i raz remiusując w Stężycy z miejscowym Mazowszem. Ostatnią "ofiarą" Świdniczan była drużyna Janowianki, która przegrała w Świdniku 5 - 0. Ten wynik zapewne musi robić wrażenie na naszych zawodnikach ,a na pewno świadczy o dobrej dyspozycji naszego niedzielnego przeciwnika. W sezonie 2017/ 2018 w spotkaniach obu drużyn górą zawsze byli goście, na jesień w Świdniku wygraliśmy 1 - 2 by na wiosnę przegrać u siebię 0 - 4. Biorąc po uwagę fakt, że nasza drużyna całkiem dobrze zaprezentowała się w meczu z Mazowszem, gdzie do zgarnięcia 3 punktów zabrakło odrobiny szczęścia, oraz ostatnie wzmocnienia składu Wesołowskim, Dudą oraz Szafrańskim kibice w niedzielę mogą obejrzeć dobre widowisko. Sędzią spotkania będzie Pan Sugier, początek meczu o godzinie 15:30 na boisku w Urzędowie.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE! oraz Facebooka pod #MKSAVI

Kolejka 9 - 29-30 września