ZAMKNIJ

Start OPOLSKIEJ TV !

09 listopada 2018, godz. 13:17, 176 wyświetleń  

A A A

Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Pan Paweł Januszek, który już od wielu lat jest związany z wieloma imprezami rozrywkowo-kulturalnymi w naszym regionie. Głównym założeniem i ideą nowo powstałego projektu jest szerszy dostęp do lokalnej społeczności i tworzenie przekazu dotyczącego wielu sfer życia mieszkańców. Jedną z takich sfer dla wielu ludzi z naszego regionu jest także MKS OPOLANIN, dlatego bardzo możliwym jest, że na kanale OPOLSKA TV także kibice naszego klubu znajdą coś dla siebie, a sam klub będzie miał łatwiejsze zadanie w płaszczyźnie komunkiacji ze swoimi kibicami.

Jednak aby projekt mógł w 100% wystartować porzebna jest każda pomoc finansowa, czyli przysłowiowa "zrzutka" do której wszystkich gorąco zachęcamy !

Wszelkie informacji dotyczące nowego projektu OPOLSKA TV znaleźć można pod tym linkiem. Jest to Fan Page stacji, na który serdecznie zapraszamy ! 

YT ! - adres do strony kanału w serwisie YouTube !

Wiadomości

19 listopada 2018, godz. 11:23
Walne Zebranie ! Wybrano nowy zarząd ! Materiał Opolska TV
12 listopada 2018, godz. 14:00
Nadrabiamy zaległości. News zbiorczy !
11 listopada 2018, godz. 15:08
Wygrywamy w Puławach ! Najniższy wymiar kary !
09 listopada 2018, godz. 11:46
Czas na Wisłę !

Zobacz wszystkie...