Zapowiedź VI kolejki

07 września 2018, 23:54

Gospodarze niedzielnych zawodów to beniaminek tegorocznych rozgrywek lubelskiej okręgówki. Zespół ze Stróży w dotychcasowych pięciu rozegranych meczach wygrał trzy razy, dwa razy przegrał gromadząc tym samym dziewięć punktów na starcie rozgrywek. Udane wejście w sezon drużyny LKS-u wskazuje na to, że w niedzielnych zawodach ciężko będzie wskazać faworyta. Jedni i drudzy będą chcieli poprawić sobie humory po ostatnich nieudanych dwóch kolejkach. Należy jednak pamiętać, że to nasza drużyna jest bardziej doświadczona i ograna na tym szczeblu rozgrywek. Podrażniony zespół Opolanina zapewne zrobi wszystko, aby wrócić na zwycięskie tory. Wszystko wskazuje na to, że trener Dec do dyspozycji będzie miał wszyskich zawodników poza kontuzjowanym Dajosem, któremu odnowił się uraz już na początku spotkania z Unia.

Początek spotkania o godzinie 17:00 na stadionie w Stróży, a jego sędzią będzie Pan Marciniak.

Kolejka 6 - 8-9 września

Sygnał Lublin - Mazowsze Stężyca 8 września, 11:00