ZAMKNIJ

Zapowiedź VII kolejki

13 września 2018, godz. 12:09, 445 wyświetleń  

A A A

Obie drużyny do tego spotkania przystępować będą w podobnych nastrojach. Zarówno Opolanin, jak i Sygnał, w dwóch ostatnich kolejkach musieli uznać wyższość swoich rywali. Nasza drużyna przegrała kolejno z Unią oraz z zespołem Stróży, natomiast Sygnał uległ rezerwom Avii oraz liderowi rozgrywek z Stężycy. W 26. kolejce rozgrywek sezonu 2017/2018 Sygnał udowodnił, że potrafi z nami wygrywać, pokonując w roli gospodarza zespół Opolanina 3 – 2, rehiblitując się tym samym za porażkę z wiosny 4 – 0. Patrząc na ostatnie wyniki drużyn z czuba tabeli dla obu drużyn jest to ostatni dzwonek do tego, aby nie stracić kontaktu z czołówką i zachować szansę na skończenie rundy jesiennej na górze tabeli, co na pewno będzię dobrą pozycją do ataku na wiosnę. Sędzią niedzielnego spotkania będzie Pan Ciupek, a asystować na linach będą mu Panowie Wójcik oraz Brodecki.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Oraz przypominamy o debiucie naszej Relacji Live, którą przeprowadzimy dla Państwa na żywo ze stadionu w Urzędowie. Start relacji o godzinie 16:15.

W niedzilę obserwujcie także nasz FanPage na FB, gdzie pod #MKSSYG będzie można znaleźć najważniejsze informacjie z przebiegu meczu.

Terminarz pozostałych spotkań:

 

 Kolejka 7 - 15-16 września

Mazowsze Stężyca

-

Avia II Świdnik

15 września, 13:00

Opolanin Opole Lubelskie

-

Sygnał Lublin

16 września, 16:30

Granit Bychawa

-

LKS Stróża

16 września, 17:00

Świdniczanka Świdnik Mały

-

Unia Wilkołaz

15 września, 11:00

Piaskovia Piaski

-

Tur Milejów

15 września, 11:00

Sokół Konopnica

-

Stal Poniatowa

15 września, 11:00

Orion Niedrzwica Duża

-

POM Iskra Piotrowice

16 września, 16:00

Wisła II Puławy

-

Janowianka Janów Lubelski

16 września, 11:00

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Niedrzwicy, gdzie Orion zmierzy się z POM-em oraz w Bychawie – tam przeciwnikiem miejscowego Granitu będzie beniaminek ze Stróży.