I Drużyna


15 marca 2021

Remis z Lutnią. Status quo utrzymany.

Piłkarską wiosnę rozpoczynamy remisem z Lutnią Piszczac. Choć nasza drużyna przegrywała, to zdołała wyrównać. Bramkę zdobył Hubert Sałasiński.

Czytaj więcej...

13 marca 2021

Rozpoczynamy piłkarską wiosnę

W ten weekend wraca hummel IV liga lubelska. Na początek Opolanin Opole Lubelskie na własnym boisku podejmie zespół Lutni Piszczac.

Czytaj więcej...

25 sierpnia 2020

Sromotne lanie od Powiślaka.

Gorzką pigułkę musieli przełknąć w niedzielne południe zawodnicy Opolanina. Podopieczni trenera Daniela Szewca pozwolili strzelić sobie aż 8 bramek, efektem czego jest pierwsza porażka z rozgrywkach IV ligi.

Czytaj więcej...

17 sierpnia 2020

Wygrana z POM-em.

W meczu IV kolejki lubelskiej IV ligi zespół Opolanina podejmował na własnym boisku drużynę POM-u Piotrowice. Opolanin wygrał to spotkanie 2 - 0, a bramki strzelali Dominik Banach oraz Filip Drozd.

Czytaj więcej...

15 sierpnia 2020

Remis w Krasnymstawie.

Po bardzo brzydkim meczu, którego niestety główną postacią był sędzia zespół Opolanina zremisowałem w Krasnymstawie z miejscowym Startem 0 - 0. Nasza drużyna od 42 minuty grała w 10, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Leziak.

Czytaj więcej...

09 sierpnia 2020

Bizon pokonany.

W meczu drugiej kolejki o mistrzostwo lubelskiej IV ligi, zespół Opolanina pokonał u siebie drużynę Bizona Jeleniec 2- 1. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Filip Drozd.

Czytaj więcej...

07 sierpnia 2020

Czas na zespół Bizona.

Już jutro w ramach II kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Lubelskiej IV ligi zespół Opolanina podejmie na własnym boisku ekipę Bizona Jeleniec. Obydwie drużyny rozgrywki rozpoczęły od wygranej. Więcej informacji w rozwinięciu. <br />

Czytaj więcej...

02 sierpnia 2020

Udana inauguracja IV ligi. Domin show !

Wynikiem 0 - 4 zakończyło się spotkanie Opolanina z miejscowymi Orlętami. Bramki w tym spotkaniu strzelali Banach Dominik x3 oraz Daniel Szewc.

Czytaj więcej...

01 sierpnia 2020

Transfery cz. II.

II cześć artykułu dotyczącego ostatniego okienka transferowego.

Czytaj więcej...

27 lipca 2020

W Opolu także wzmocnienia.

Wiele mówiło się ostatnio o potencjalnych wzmocnieniach w naszej drużynie. Powoli zamyka się ligowe " okienko ". Czas dopinać kadrę i potwierdzić " transferowe plotki ".

Czytaj więcej...

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9