Adamczyk - Gasiński, Pyśniak, Fliszkiewicz, Gierowski - Rożek, Dajos, Duda, Korecki, Banach D. - Wesołowski

sędzia dolicza 3 minuty
81'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Nowak z Dude
80'
Gol (Avia II Świdnik). Zderzenie Adamczyka z jednym z naszych obrońców po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zawodnik Avii wpycha piłkę do pustej bramki
74'
Duda będąc sam źle przyjmuje piłkę na środku boiska kontra Avii i rzut rożny, jednak Adamczyk zaczyna już z 5 metra
72'
Żółta kartka (Avia II Świdnik). Zawodnik z numerem 2
70'
Groźna kontra Avii, jednak Fliszkiewicz dobrze blokuje strzał
68'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Łaska za Koreckiego
68'
Adamczyk świetnie zapoczątkował akcje po rzucie rożnym Avii, jednak żaden z naszych napastników nie zdołał zamknąć dośrodkowania Fliszkiewicza
66'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach M.
64'
Cały czas przebywamy na połowie Avii
60'
Optyczna przewaga naszej drużyny, zespół Avii wygląda jakby chciał grać z kontry
58'
Banach przegrał z bramkarzem Avii w sytuacji sam na sam po kiksie stopera Avii
56'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach M. za Rożka
50'
Adamczyk z furą szczęścia, piłka po strzale zawodnika Avii trafia w słupek po czym odbija się od pleców Adamczyka. Cała sytuacja jednak zażegnana

Początek 2 połowy. Oba zespoły bez zmian

Koniec 1 połowy. W miarę wyrównana gra, obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki
43'
Rożek marnuje kolejną sytuację. Tym razem Banach świetnie uderzał z dystansu, bramkarz wypluł piłkę przed siebie jednak Rożek nie trafił w światło bramki
36'
Wesołowski minimalnie niecelnie głową po dośrodkowaniu Dominika Banacha
31'
Dośrodkowanie Wesołowskiego z prawej strony boiska jednak Rożek z bliska minimalnie obok bramki
30'
Zawodnik z Avii groźnie uderzał z dystansu
24'
Zamieszanie pod naszą bramką Adamczyk świetną interwencją uchronił nas przez stratą bramki
23'
Avia wykonywać będzie rzut wolny z 30 metra
23'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Piotr Dajos
18'
Kolejna dobra akcja Dudy który podawał do Banacha D., jednak w polu karnym nikt nie zdołał uderzyć dobrze dośrodkowanej piłki
14'
Groźna akcja naszego zespołu, Duda świetnie rozprowadził akcję ze środka pola jednak Dominik Banach przegrał rywalizację z bramkarzem gości
13'
Zawodnik Avii lobując Adamczyka uderzył w poprzeczkę, mamy jednak wrażenie, że był spalony
7'
Avia blisko zdobycia bramki. Napastnik gości niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu z boku boiska
5'
Zagrożenie oddalone
5'
Faul Koreckiego, rzut wolny Avii
3'
Gra toczy się w środku boiska

Początek 1 połowy.
  Sędzia za chwilę wyprowadzi obie jedenastki na środek boiska
  Dzisiaj zadebiutują Duda oraz Wesołowski
  Zapraszamy na Relację Live, która odbędzie się 2023-09-16 godz.15:00 pomiędzy KKS Start 1944 Krasnystaw vs Gryf Gmina Zamość