Ciężki wyjazd do Lubartowa

04 listopada 2022, 19:32  

A A A

Przed Opolaninem bardzo ciężkie spotkanie. W sobotę zmierzymy się na wyjeździe z Lewartem Lubartów.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 1:3 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 12 kolejkach nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Do tej pory cztery mecze wygraliśmy i osiem przegraliśmy.

Lewart W poprzedniej kolejce wygrał 1:0 z Górnikiem II Łęczna. Drużyna z Lubartowa zajmuje piąte miejsce w tabeli. Do tej pory Lewart zgromadził 20 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw, pięć remisów i dwie porażki.

W czwartej kolejce tego sezonu przegraliśmy z Lewartem u siebie 1:2. Nasi zawodnicy są żądni rewanżu, ale będzie o to bardzo ciężko. Drużyna z Lubartowa u siebie jeszcze nie przegrała, a dwa tygodnie temu wygrała z liderującą Świdniczanką. Liczymy więc na niespodziankę. Jeżeli chcemy wywieźć z Lubartowa pozytywny wynik, nie możemy jutro stracić gola, tak szybko jak w meczu z Huraganem.

Mecz odbędzie się 5 listopada na stadionie MOSiR w Lubartowie. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych