Drugi wyjazd z rzędu

13 listopada 2021, godz. 20:26, 165 wyświetleń  

A A A

Po czwartkowym zwycięstwie z Górnikiem II Łęczna, zawodnicy Opolanina nie mają wiele czasu na odpoczynek, bo już w niedzielę zagrają w Suchawie z Włodawianką Włodawa.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 1:0 z Górnikiem II Łęczna. Po szesnastu kolejkach Opolanin zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy sześć spotkać, pięć zremisowaliśmy i w pięciu ponieśliśmy porażkę.

Włodawianka w poprzedniej kolejce przegrała 0:5 z Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli. Drużyna z Włodawy zgromadziła do tej pory 10 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa, jeden remis i dwanaście porażek.

Włodawianka jako gospodarz rozegrała zaledwie pięć spotkań. Powodem jest stan wyjątkowy obejmujący Włodawę. Przez to Włodawianka swoje mecze domowe musi rozgrywać w Suchawie. Na papierze może wydawać się, że niedzielny mecz będzie łatwą przeprawą dla zawodników Opolanina. Nie możemy jednak zlekceważyć rywala i musimy zagrać na sto procent. Mamy z Włodawianką rachunki do wyrównania, bo w meczu rozgrywanym w Opolu Lubelskim przegraliśmy 0:1.

Wynik meczu z Włodawianką podamy na naszym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 listopada 2021, godz. 21:06
Walne zebranie zarządu
19 listopada 2021, godz. 11:57
Ostatni mecz w tym roku
10 listopada 2021, godz. 19:18
Wyjazdowy maraton czas zacząć
08 listopada 2021, godz. 21:34
Lider za mocny

Zobacz wszystkie...