Drugi wyjazd z rzędu

13 listopada 2021, 20:26  

A A A

Po czwartkowym zwycięstwie z Górnikiem II Łęczna, zawodnicy Opolanina nie mają wiele czasu na odpoczynek, bo już w niedzielę zagrają w Suchawie z Włodawianką Włodawa.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 1:0 z Górnikiem II Łęczna. Po szesnastu kolejkach Opolanin zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy sześć spotkać, pięć zremisowaliśmy i w pięciu ponieśliśmy porażkę.

Włodawianka w poprzedniej kolejce przegrała 0:5 z Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli. Drużyna z Włodawy zgromadziła do tej pory 10 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa, jeden remis i dwanaście porażek.

Włodawianka jako gospodarz rozegrała zaledwie pięć spotkań. Powodem jest stan wyjątkowy obejmujący Włodawę. Przez to Włodawianka swoje mecze domowe musi rozgrywać w Suchawie. Na papierze może wydawać się, że niedzielny mecz będzie łatwą przeprawą dla zawodników Opolanina. Nie możemy jednak zlekceważyć rywala i musimy zagrać na sto procent. Mamy z Włodawianką rachunki do wyrównania, bo w meczu rozgrywanym w Opolu Lubelskim przegraliśmy 0:1.

Wynik meczu z Włodawianką podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych