Lider przyjeżdża do Opola Lubelskiego

06 listopada 2021, godz. 13:02, 215 wyświetleń

Przed zawodnikami Opolanina kolejne bardzo ciężkie spotkanie. W niedzielę do Opola Lubelskiego przyjedzie liderujący w tabeli Motor II Lublin.

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 0:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po czternastu kolejkach nasz zespół zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy pięć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w czterech ponieśliśmy porażkę.

Motor II Lublin w poprzedniej kolejce wygrał 4:2 w Derbach Lublina z Lublinianką. Rezerwy Motoru obecnie są liderami grupy pierwsze hummel IV ligi lubelskiej. Nasi najbliżsi rywale do tej pory zgromadzili 32 punkty, na co złożyło się dziesięć zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki.

Rezerwy Motoru w tym sezonie w delegacji jeszcze nie przegrali. Pora zmienić tę statystykę. Jutro Opolanin będzie podwójnie zmotywowany. Po pierwsze zawodnicy Opolanina będą chcieli odegrać się za dotkliwą porażkę w poprzedniej rundzie (0:7), a po drugie będą chcieli za wszelką cenę wygrać ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku.

Na tym meczu nie może państwa zabraknąć. Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.