Lider przyjeżdża do Opola Lubelskiego

06 listopada 2021, godz. 13:02, 215 wyświetleń  

A A A

Przed zawodnikami Opolanina kolejne bardzo ciężkie spotkanie. W niedzielę do Opola Lubelskiego przyjedzie liderujący w tabeli Motor II Lublin.

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 0:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po czternastu kolejkach nasz zespół zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy pięć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w czterech ponieśliśmy porażkę.

Motor II Lublin w poprzedniej kolejce wygrał 4:2 w Derbach Lublina z Lublinianką. Rezerwy Motoru obecnie są liderami grupy pierwsze hummel IV ligi lubelskiej. Nasi najbliżsi rywale do tej pory zgromadzili 32 punkty, na co złożyło się dziesięć zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki.

Rezerwy Motoru w tym sezonie w delegacji jeszcze nie przegrali. Pora zmienić tę statystykę. Jutro Opolanin będzie podwójnie zmotywowany. Po pierwsze zawodnicy Opolanina będą chcieli odegrać się za dotkliwą porażkę w poprzedniej rundzie (0:7), a po drugie będą chcieli za wszelką cenę wygrać ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku.

Na tym meczu nie może państwa zabraknąć. Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 listopada 2021, godz. 21:06
Walne zebranie zarządu
19 listopada 2021, godz. 11:57
Ostatni mecz w tym roku
13 listopada 2021, godz. 20:26
Drugi wyjazd z rzędu
10 listopada 2021, godz. 19:18
Wyjazdowy maraton czas zacząć

Zobacz wszystkie...