Przerwać złą passę

09 października 2021, godz. 17:18, 225 wyświetleń  

A A A

W niedzielę Opolanin zagra u siebie ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Będzie do okazja do przerwania passy trzech meczów bez zwycięstwa.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:2 z Lublinianką. Po dziesięciu  kolejkach nasza drużyna zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do tej pory wygraliśmy trzy spotkania, trzy zremisowaliśmy i w czterech ponieśliśmy porażkę.

Sparta w poprzedniej kolejce miała rozegrać mecz z Górnikiem II Łęczna. Ten mecz nie odbył się z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Sparta jest 9. w tabeli. Do tej pory drużyna z Rejowca Fabrycznego zgromadziła 11 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy i cztery porażki.

Zawodnicy Opolanina po dwóch wyjazdowych porażkach wypadli poza pierwszą szóstkę. Jeżeli chcemy tam wrócić to bezapelacyjnie musimy wygrać ze Spartą. Niezielny mecz na pewno będzie ciężki, zwłaszcza, że Sparta w tym sezonie na wyjeździe radzi sobie dość dobrze. Dość powiedzieć, że drużyna z Rejowca wszystkie trzy zwycięstwa w obecnych rozgrywkach odnieśli w delegacji.

Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji
25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo

Zobacz wszystkie...