Przerwać złą passę

09 października 2021, 17:18  

A A A

W niedzielę Opolanin zagra u siebie ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Będzie do okazja do przerwania passy trzech meczów bez zwycięstwa.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:2 z Lublinianką. Po dziesięciu  kolejkach nasza drużyna zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do tej pory wygraliśmy trzy spotkania, trzy zremisowaliśmy i w czterech ponieśliśmy porażkę.

Sparta w poprzedniej kolejce miała rozegrać mecz z Górnikiem II Łęczna. Ten mecz nie odbył się z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Sparta jest 9. w tabeli. Do tej pory drużyna z Rejowca Fabrycznego zgromadziła 11 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy i cztery porażki.

Zawodnicy Opolanina po dwóch wyjazdowych porażkach wypadli poza pierwszą szóstkę. Jeżeli chcemy tam wrócić to bezapelacyjnie musimy wygrać ze Spartą. Niezielny mecz na pewno będzie ciężki, zwłaszcza, że Sparta w tym sezonie na wyjeździe radzi sobie dość dobrze. Dość powiedzieć, że drużyna z Rejowca wszystkie trzy zwycięstwa w obecnych rozgrywkach odnieśli w delegacji.

Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych