ZAMKNIJ

Utrzymanie to nie koniec

05 czerwca 2021, godz. 11:27, 203 wyświetleń  

A A A

Opolanin zostanie w hummel  IV lidze lubelskiej na następny sezon. Jednak to, że się utrzymaliśmy nie oznacza, że sezon dla nas się skończył. Zawodnikom Opolanina do rozegrania zostały jeszcze trzy mecze. W niedzielę zagramy w Biłgoraju.

Łada 1945 Biłgoraj zajmuje obecnie 10. Miejsce w grupie spadkowej. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory 19 punktów. W poprzedniej kolejce ponieśli porażkę w Krasnymstawie. Z tamtejszym Startem przegrali 0:3. Łada w rundzie finałowej cztery spotkania wygrała i pięć przegrała.

Nasza drużyna zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 50 punktów. W poprzedniej  kolejce zawodnicy Opolanina nie wybiegli na boisko. Mecz z Unią Hrubieszów nie doszedł do skutku, ponieważ Unia wycofała się z rozgrywek. Naszej drużynie został przyznany walkower. W rundzie finałowej Opolanin przegrał tylko jedno spotkanie. W ostatnich siedmiu spotkaniach nie ponieśliśmy porażki.

Faworyt niedzielnego meczu może być tylko jeden. Jednak to nie oznacza, że powtórzy się wynik z pierwszego spotkania. Przypomnę, że w 4. kolejce rundy finałowej wygraliśmy z Ładą 7:1. Łada to drużyna, która potrafi postawić się wyżej klasyfikowanej drużynie. Miejmy nadzieję, że Opolanin zagra na swoim optymalnym poziomie i wywiezie z Biłgoraju trzy punkty.

Jeżeli nie będzie problemów technicznych postaramy się przeprowadzić transmisję na żywo. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik podamy na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie
10 czerwca 2021, godz. 21:27
Sobotni Grom
08 czerwca 2021, godz. 13:17
Kolejny wyjazdowy remis
31 maja 2021, godz. 13:09
Dublet Króla i oberwanie chmury

Zobacz wszystkie...