Utrzymanie to nie koniec

05 czerwca 2021, 11:27  

A A A

Opolanin zostanie w hummel  IV lidze lubelskiej na następny sezon. Jednak to, że się utrzymaliśmy nie oznacza, że sezon dla nas się skończył. Zawodnikom Opolanina do rozegrania zostały jeszcze trzy mecze. W niedzielę zagramy w Biłgoraju.

Łada 1945 Biłgoraj zajmuje obecnie 10. Miejsce w grupie spadkowej. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory 19 punktów. W poprzedniej kolejce ponieśli porażkę w Krasnymstawie. Z tamtejszym Startem przegrali 0:3. Łada w rundzie finałowej cztery spotkania wygrała i pięć przegrała.

Nasza drużyna zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 50 punktów. W poprzedniej  kolejce zawodnicy Opolanina nie wybiegli na boisko. Mecz z Unią Hrubieszów nie doszedł do skutku, ponieważ Unia wycofała się z rozgrywek. Naszej drużynie został przyznany walkower. W rundzie finałowej Opolanin przegrał tylko jedno spotkanie. W ostatnich siedmiu spotkaniach nie ponieśliśmy porażki.

Faworyt niedzielnego meczu może być tylko jeden. Jednak to nie oznacza, że powtórzy się wynik z pierwszego spotkania. Przypomnę, że w 4. kolejce rundy finałowej wygraliśmy z Ładą 7:1. Łada to drużyna, która potrafi postawić się wyżej klasyfikowanej drużynie. Miejmy nadzieję, że Opolanin zagra na swoim optymalnym poziomie i wywiezie z Biłgoraju trzy punkty.

Jeżeli nie będzie problemów technicznych postaramy się przeprowadzić transmisję na żywo. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik podamy na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych