W Opolu także wzmocnienia.

27 lipca 2020, 21:54  

A A A

Powiedzieć, że tegoroczne, letnie okienko transferowe w wykonaniu naszego klubu było spokojne, to tak naprawdę nie powiedzieć nic. Biorąc pod uwagę zapowiadającą się siłę IV ligowych rywali i nasz klub z trenerem Danielem Szewcem na czele musiał rozejrzeć się za pełnowartościowymi zawodnikami, którzy bez wątpienia podniosą wewnętrzną rywalizację w I drużynie naszego zespołu. Do Opolanina w ostatnich dniach dołączyli:

Kamil Król - napastnikZawodnik, który w swoim piłkarskim CV ma takie zespoły jak Brescia Calcio, Górnik Zabrze, Motor Lublin oraz bogatą przygodę z Grecką piłką, będzie zapewne dużym wzmocnieniem linii ofensywnej naszego klubu. Ostatnie dwa sezony popularny " Królik " spędził w III ligowej Stali Kraśnik, gdzie w 28 występach zdobył 11 bramek.

Anton Lutsyk - boczny obrońca/ skrzydłowyTego zawodnika zagorzałym fanom naszego klubu nie trzeba przedstawiać. Anton w sezonie 15/16 reprezentował już barwy naszego klubu. Jak sam powiedział " Wraca do domu ". To właśnie w Opolaninie, zaczęła się jego Polska przygoda z piłką. Wychowanek Ukraińskiego Karpaty Lwów ostatnio, podobnie jak Król reprezentował barwy Stali Kraśnik.

Bartłomiej Koneczny - skrzydłowyW ostatnim sezonie Koneczny, będąc na rocznym wypożyczeniu z drużyny Stali Kraśnik, reprezentował Opolanin w walce o IV ligę, zapewne wielu kibiców pamięta jego potężne uderzenie w meczu z drużyną Świdniczanki. Dzięki staraniom zarządu naszego klubu oraz trenera Daniela Szewca, Koneczny od sezonu 2020/2021 po transferze definitywnym jest już zawodnikiem naszego klubu.

Grzegorz Leziak - środkowy/ boczny obrońcaWychowanek Kraśnickiej Stali z naszym klubem jest już od lutego bieżącego roku, jednak zawirowania związane z pandemią choroby Covid-19 nie pozwoliły zadebiutować Leziakowi w oficjalnym meczu naszej drużyny. W wiosennych przygotowaniach, a także ostatnich letnich zawodnik, który przybył do nas z LKS-u Stróża, wyglądał naprawdę solidnie i aktualnie bez wątpienia podniósł jakość linii defensywnej naszej drużyny.

Jest to pierwszy raport o tegorocznych ruchach transferowych naszego klubu. Obecnie wszystkich kibiców możemy zapewnić, że nie są to ostatnie ruchy transferowe Opolanina w letnim okienku sezonu 2020/2021.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


kazanek666@gmail.com: Ktoś w tym Kraśniku został jeszcze?Bo te transfery to może i na papierze wyglądają ok, ale czy to ma sens, by wszystkich brać z jednego straganu?

2020-07-28, 07:48