Wyjazdowy maraton czas zacząć

10 listopada 2021, godz. 19:18, 127 wyświetleń  

A A A

Przed Opolaninem trzy mecze na wyjeździe w ciągu 9 dni. Nasz zespół chce zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Na początek zawodników Opolanina czeka mecz z Górnikiem II Łęczna.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na własnym boisku 1:2 z Motorem II Lublin. Po piętnastu kolejkach nasz zespół zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy pięć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w pięciu ponieśliśmy porażkę.

Górnik II Łęczna w poprzedniej kolejce przegrał 1:2 z Lublinianką. Rezerwy Górnika zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale do tej pory zgromadzili 29 punktów, na co złożyło się dziewięć zwycięstw, dwa remisy i cztery porażki.

Nasz domowy mecz z Górnikiem zakończył się bezbramkowym remisem. Jutro remis byłby dość dobrym wynikiem dla naszej drużyny. Oczywiście Opolanin zawsze walczy o zwycięstwo, lecz Górnik u siebie jest mocny. Miejmy nadzieję, że jutro Opolanin sprawi niespodziankę i wróci z Łęcznej z ważnymi trzema punktami.

Wynik meczu z Górnikiem II Łęczna podamy na naszym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 listopada 2021, godz. 21:06
Walne zebranie zarządu
19 listopada 2021, godz. 11:57
Ostatni mecz w tym roku
13 listopada 2021, godz. 20:26
Drugi wyjazd z rzędu
08 listopada 2021, godz. 21:34
Lider za mocny

Zobacz wszystkie...