Wyjazdowy maraton czas zacząć

10 listopada 2021, godz. 19:18, 127 wyświetleń

Przed Opolaninem trzy mecze na wyjeździe w ciągu 9 dni. Nasz zespół chce zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Na początek zawodników Opolanina czeka mecz z Górnikiem II Łęczna.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na własnym boisku 1:2 z Motorem II Lublin. Po piętnastu kolejkach nasz zespół zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy pięć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w pięciu ponieśliśmy porażkę.

Górnik II Łęczna w poprzedniej kolejce przegrał 1:2 z Lublinianką. Rezerwy Górnika zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale do tej pory zgromadzili 29 punktów, na co złożyło się dziewięć zwycięstw, dwa remisy i cztery porażki.

Nasz domowy mecz z Górnikiem zakończył się bezbramkowym remisem. Jutro remis byłby dość dobrym wynikiem dla naszej drużyny. Oczywiście Opolanin zawsze walczy o zwycięstwo, lecz Górnik u siebie jest mocny. Miejmy nadzieję, że jutro Opolanin sprawi niespodziankę i wróci z Łęcznej z ważnymi trzema punktami.

Wynik meczu z Górnikiem II Łęczna podamy na naszym Facebooku.