Pucharowe granie

19 września 2023, 16:14

Nadszedł czas na pucharowe granie. Jutro w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu LZPN zagramy na wyjeździe z LKS Kamionka.

Opolanin obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli hummel IV ligi lubelskiej. Zmagania w Pucharze Polski jako czwartoligowiec rozpoczynamy dopiero od trzeciej rundy. W poprzednim sezonie zmagania w Pucharze zakończyliśmy właśnie na trzeciej rundzie po porażce 0:2 z Turem Milejów. W tym sezonie liczymy na lepszy wynik.

LKS Kamionka występuje w lubelskie A klasie. Po pięciu kolejkach zespół z Kamionki jest liderem swojej grupy z 13 punktami na koncie. Do tej pory w tym sezonie nasi najbliżsi rywale są niepokonani. W lidze wygrali cztery spotkania i jedno zremisowali. Za to w Pucharze Polski w pierwszej rundzie pokonali 4:0 Mazowsze Stężyca, a w drugiej aż 8:0 Unię II Bełżyce.

Jesteśmy faworytem tego spotkania, jednak z pewnością czeka nas ciężkie spotkanie. LKS Kamionka ma bardzo dobry początek sezonu. Rywale podejdą do meczu bez presji i będą chcieli sprawić niemałą niespodziankę. Dla Opolanina jutrzejszy mecz to dobra okazja, żeby zmazać plamę po niedzielnej porażce z Janowianką Janów Lubelski. Z pewnością szansę dostaną zawodnicy, którzy mniej grali w tym sezonie.

Mecz odbędzie się 20 września na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lubartowie. Początek spotkania o godzinie 17:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.