3 maja w Bychawie

02 maja 2022, 08:25  

A A A

Przed nami pierwszy wyjazd w rundzie finałowej. 3 maja zmierzymy się w Bychawie z Granitem.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 0:3 ze Stalą Kraśnik. Po dwóch kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej w dwóch meczach ponieśliśmy dwie porażki.

Granit w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 z KS Lublinianką. Po dwóch kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Do tej pory Granit w grupie mistrzowskiej raz zremisował i raz przegrał. Ostatni raz z zespołem z Bychawy mierzyliśmy się w sezonie 2018/19 w lubelskiej Klasie Okręgowej. Wtedy, z Granitem dwukrotnie przegraliśmy. U siebie 0:1, w Bychawie 1:3.

Po dwóch meczach z drużynami walczącymi o najwyższe cele teraz zmierzymy się z zespołem, który zajmuje niewiele wyższe miejsce w tabeli od nas.  Obie ekipy będą chciały wygrać pierwszy mecz w rundzie finałowej. Zespół z Bychawy na własnym stadionie wcale nie radzi sobie tak dobrze, ponieważ u siebie przegrał już cztery mecze. Opolanin będzie chciał podtrzymać dobrą passę na wyjeździe. W tym roku w delegacji jeszcze nie przegraliśmy.

Mecz odbędzie się na stadionie w Bychawie. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Wynik podamy na naszym Facebooku
Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych