APPOL Sp. Z O. O. dołączył do grona sponsorów !

20 kwietnia 2019, godz. 07:53, 411 wyświetleń

O Appol Sp. z. o. o.

"Założyciele firmy APPOL działają w prywatnym sektorze spożywczym nieprzerwanie od niespełna 30 lat. To oni stworzyli podwaliny dzisiejszego przedsiębiorstwa. Przez ostatnie kilkanaście lat ludzie związani z APPOL, dzięki systematycznej i organicznej pracy budowali siłę dzisiejszej firmy. Efektem tego jest 15 – krotne zwiększenie pierwotnych mocy produkcyjnych i możliwość przetwarzania 2000t ton świeżych owoców / dobę."

Serdecznie podziękowania dla firmy Appol za chęć podjęcia współpracy. Każda forma wsparcia funkcjonowania klubu jest dla nas na wagę złota, tym bardziej cieszymy się z podjętej współpracy z tak dużą lokalną firmą. Mamy ogromną nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i długofalowa i pozwoli w przyszłości odnieść wiele sukcesów. - powiedział Mariusz Bigos