Atrakcje nie tylko na boisku

14 sierpnia 2023, 13:25  

A A A

Już jutro zagramy po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością. Liczymy na dużą frekwencję, bo jutro dużo będzie się działo również poza boiskiem.

Opolanin w pierwszej kolejce tego sezonu wygrał 2:1 z Motorem II Lublin. Po tym zwycięstwie Opolanin zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

Nasi najbliższi rywale, czyli Gryf Gmina Zamość, w sobotę wygrali 2:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po pierwszej kolejce Gryf zajmuje 5. miejsce w tabeli z trzema punktami na koncie. 

Z pewnością musimy nastawić się na ciężkie spotkanie, ale w tym sezonie większość spotkań będzie ciężka. Nasi zawodnicy zrobią jednak wszystko żeby trzy punkty zostały w Opolu Lubelskim. Podczas jutrzejszego meczu ma być naprawdę gorąco, nie tylko na boisku. Temperatura ma wynosić około 30 stopni Celsjusza. W taką pogodę świetnie smakuje zimne piwko i kiełbaska z grilla. Tak się składa, że podczas jutrzejszego meczu będziecie mogli zakupić zarówno piwko, jak i kiełbaskę. Nie zapominamy jednak o najmłodszych kibicach. Dla nich przygotowane będą dmuchańce. 

Mecz odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie im. Mariana Drańskiego. Bilety w tym sezonie będą kosztowały 10 złotych. Kobiety oraz dzieci i młodzeż do 18 roku życia wchodzą za darmo. Podczas meczu będzie również możliwość zakupu karnetu na ten sezon. Koszt takiego karnetu to 70 złotych. 

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie! Na pewno nie będziecie się nudzić.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych