Cenne wzmocnienia

25 września 2018, godz. 19:57, 487 wyświetleń

Daniel Duda, Piotr Wesołowski oraz Mateusz Szafrański to zawodnicy, którzy wzmocnili nasz zespół w ostatnich dniach. Daniel oraz Piotr wrócili do nas z II ligowej Siarki Tarnobrzeg, natomiast Matuesz wznowił treningi po kontuzji. Wszyscy trzej zawodnicy grali już w naszej drużynie i godnie reprezntowali barwy Opolanina.

Patrząc na ostatnie wyniki naszej drużyny to bardzo dobra informacja dla trenera Deca, która przyprawi go o pozytywny ból głowy w ustalaniu wyjściowego składu. Solidnie zostały wzmocnione trzy formacje, ponieważ - Duda wzmocni środek pola, Wesołowski to napastnik, który będzie sporą konkurencją dla Drozda do walki o pierwszy skład natomiast Szafrański to nominalnie boczny obrońca, który strzelił dla nas kilka pięknych bramek z rzutu wolnego.

Chłopakom życzymy wielu sukcesów w nadchodzących meczach.