Ciężki wyjazd do Końskowoli

25 marca 2022, 20:42  

A A A

Zwycięstwo z POM-em Iskrą Piotrowice bardzo przybliżyło nas do grupy mistrzowskiej. Jeśli chcemy być już prawie pewni pierwszej „szóstki” musimy wygrać jutro z Powiślakiem.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał 2:0 z POM-em Iskrą Piotrowice. Po 19 rozegranych kolejkach zajmujemy 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Do tej pory wygraliśmy siedem spotkań, pięć zremisowaliśmy i siedem przegraliśmy.

Powiślak Końskowola w poprzedniej kolejce przegrał 0:4 z Lublinianką. Nasz najbliższy rywal zajmuje szóste miejsce w tabeli. Zespół z Końskowoli zgromadził 25 punkty, na które złożyło się siedem zwycięstw, cztery remisy i osiem porażek.

Mecz z Powiślakiem może być jeszcze cięższy niż z POM-em. Powiślak będzie chciał poprawić się po wysokiej porażce z Lublinianką. Jeżeli chcemy wygrać wszyscy zawodnicy muszą zagrać na 100%. Nasza gra z meczu na mecz będzie wyglądać co raz lepiej. Jednak w tym meczu styl to drugorzędna sprawa. Najważniejszy jest wynik.

Początek meczu o 15:00. Mecz odbędzie się na stadionie w Końskowoli. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja klubowa Powiślak TV. Link do transmisji będzie można znaleźć na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych