Ciężki wyjazd na Wieniawę

30 kwietnia 2024, 19:40  

A A A

Po zwycięstwie z Janowianką nie mamy dużo czasu na odpoczynek. Jutro zmierzymy się na wyjeździe z KS Lublinianką 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 2:1 z Janowianką Janów Lubelski. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Do tej pory wygraliśmy jedenaście spotkań, pięć zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

KS Lublinianka w poprzedniej kolejce wygrała 4:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 25. kolejkach zespół z Lublina zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Do tej pory Lublinianka wygrała dziewięć spotkań, trzy zremisowała i trzynaście przegrała. 

Po meczu z wiceliderem czeka nas równie ciężki mecz. Lublinianka w tym roku radzi sobie bardzo dobrze, a w ostatnich kolejkach nawet lepiej niż dobrze. Dość powiedzieć, że trzy poprzednie mecze zespół z Lublina wygrał po 4:0 (kolejno z Motorem II Lublin, Gryfem Gmina Zamość i Huraganem Międzyrzec Podlaski). Dodatkowym atutem Lublinianki będzie własne boisko, na którym zawsze gra się ciężko. Opolanin jednak nie jedzie na Wieniawę, żeby tam przegrać. Chcemy wywalczyć kolejne trzy punkty i piąć się w górę tabeli. Po zwycięstwie z Janowianką nasze morale jeszcze bardziej wzrosły i chociaż mieliśmy mało czasu na regenerację, to w środę nasi zawodnicy dadzą z siebie 100%. 

Mecz odbędzie się 1 maja na stadionie Lublinianki przy ulicy Leszczyńskiego 19 w Lublinie. Początek spotkania o godzinie 13:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych