Czas na beniaminka !

24 sierpnia 2019, 12:01

Nasz najbliższy rywal po sezonie spędzonym w A klasie wraca na V ligowy front. Drużyna GKS-u szturmem przeszła A klasowe rozgrywki sezonu 2018/ 2019 wygrywając 24 mecze, remisując 2, nie zaznając przy tym smaku porażki. Natomiast na pułapie ligi okręgowej beniaminkowi z Niemiec nie idzie już tak dobrze. W dotychczasowych dwóch rozegranych spotkaniach nasz najbliższy rywal zanotował dwie porażki. Było to 5 - 0 w Świdniku Małym z miejscową Świdniczanką oraz grając u siebie 0 - 1 z Poniatowską Stalą.

W sezonie 2017/ 2018 w bezpośrednich pojedynkach pomiędzy Opolaninem oraz Niemcami w Opolu padł remis 2 - 2, natomiast na wyjeździe nasza drużyna okazała się lepsza, wygrywając 1 - 2. Biało — niebiescy w ostatniej kolejce po dobrym spotkaniu pokonali zawsze mocną i niebezpieczną u siebie drużynę Janowianki 0 - 3, bramki w tym spotkaniu strzelali Filip Drozd x2 oraz Hubert Drozd. Patrząc na dotychczasowe wyniki oraz pozycję w tabeli obu drużyn faworyt do wygrania tego meczu może być tylko jeden. Należy jednak pamiętać, że wszystkie drużyny, które będą przyjeżdżały na K17, będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, bo możliwość gry na tak pięknym obiekcie na pewno jeszcze bardziej motywuje.

A my przypominamy jeszcze o naszej zabawie, gdzie po każdym rozegranym meczu domowym będziemy wybierać poprzez głosowanie w sondzie " ZAWODNIKA MECZU " ! Po meczu ze Stróżą zdaniem kibiców najlepszy na boisku był Filip Drozd. Strzelec dwóch bramek z tamtego spotkania uzyskał 60% Państwa głosów.

FB - wydarzenie !

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia