Czas na Kryształ

13 października 2023, 13:57  

A A A

Przed nami trzy mecze w osiem dni. W sobotę zagramy na wyjeździe z Kryształem Werbkowice.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 3:1 ze Stalą Poniatowa. Nasz zespół zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do tej pory wygraliśmy sześć spotkań, dwa zremisowaliśmy i trzy przegraliśmy.

Kryształ Werbkowice w poprzedniej kolejce wygrał 2:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 10. miejsce z dorobkiem 15 punktów. Do tej pory Kryształ wygrał cztery spotkania, trzy zremisowała i cztery przegrała.

Po zwycięstwie w derbach pora na wygraną w delegacji. W tym sezonie na wyjeździe wygraliśmy tylko raz, w pierwszej kolejce z Motorem II Lublin. Sobotni mecz to najlepsza okazja, żeby przerwać złą passę w delegacji. W Werbkowicach zawsze gra się ciężko, jednak w tamtym sezonie udało nam się tam wygrać. W kwietniu na wyjeździe pokonaliśmy Kryształ 3:0. Jutro liczymy na powtórkę.

Na początku pisałem, że przed nami trzy spotkania w osiem dni. Jutro gramy z Kryształem, we wtorek w ramach IV rundy Pucharu Polski LZPN zmierzymy się z drużyną Piłkarscy Sędziowie Lublin, a w niedzielę z KS Cisowianką Drzewce. Mecz Pucharowy zostanie rozegrany na stadionie w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Mecz z Kryształem Werbkowice zostanie rozegrany 14 października na stadionie GOSiR w Werbkowicach. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych