Czas na Orlęta

20 sierpnia 2022, 09:53  

A A A

Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz nowego sezonu. Jednak porażka w Poniatowej to nie koniec świata. To dopiero początek sezonu. W niedzielę Opolanin będzie miał szansę na rehabilitację po porażce ze Stalą. Nasz zespół na własnym stadionie podejmie Orlęta Łuków.

Opolanin, jak pisałem wyżej, w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:3 ze Stalą Poniatowa. Nasz zespół po pierwszej kolejce zajmuje siódme miejsce w tabeli ex aequo z Motorem II Lublin i Górnikiem II Łęczna.

Orlęta w pierwszej kolejce obecnego sezonu pokonały u siebie 3:0 rezerwy Górnika Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie drugie miejsce z dorobkiem trzech punktów.

Ostatni raz mierzyliśmy się z Orletami w poprzednim sezonie w rundzie zasadniczej. U siebie wygraliśmy 4:0, za to w Łukowie przegraliśmy 1:3. W niedzielę mile widziana byłaby powtórka wyniku z meczu domowego.

Nasi zawodnicy, bez wątpienia, dadzą z siebie wszystko aby najlepiej zaprezentować się po raz pierwszy w tym sezonie na własnym stadionie. Mecz odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!

 
Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych