Czas na Piaskovię. Zapowiedź XII kolejki

20 października 2018, 14:42  

A A A

Nasz najbliższy rywal w dotychczasowych meczach zdołał zgromadzić 16 punktów, cztery razy wygrywając, tyle samo razy remisując i trzy razy schodząc z boiska pokonanym. Początek tegorocznych rozgrywek dla drużyny z Piask był trudny, ponieważ pierwszy komplet punktów zdobyli oni dopiero w VI kolejce pokonując na wyjeździe drużynę Stali Poniatowa 0 - 1. Jednak od tamtej pory nasi jutrzejsi goście nie zaznali smaku porażki remisując po drodzę ze Stróżą, a w ostatniej kolejce zespół Piaskovii sprawił nielada niespodziankę wygrywając u siebie z Mazowszem 6 - 4. Jak widać obie drużyny są na przeciwległych biegunach, jednak nutą optymizmu dla naszej drużyny może być postawa z ostatniej kolejki, gdzie dosłownie w ostatnich minutach gryząc trawę wyrwaliśmy punkt na trudnym terenie w meczu ze Świdniczanką. Jeżeli nasz młody zespół podejdzie do tego spotkania z taką wolą walki jak w ostatnim spotkaniu kibiców zgromadzonych na stadionie w Urzędowie, czeka ciekawe widowisko Oby tylko zakończony zwycięstwem Opolanina !

Zapraszamy do Urzędowa oraz na LIVE ! Początek relacji o godzinie 14:15 !

 Kolejka 12 - 20-21 października
Avia II Świdnik - Stal Poniatowa 21 października, 11:00
Tur Milejów - POM Iskra Piotrowice 21 października, 15:00
Unia Wilkołaz - Janowianka Janów Lubelski 21 października, 12:00
LKS Stróża - Wisła II Puławy 20 października, 15:00
Sygnał Lublin - Orion Niedrzwica Duża 20 października, 11:00
Mazowsze Stężyca - Sokół Konopnica 20 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie - Piaskovia Piaski 21 października, 14:30
Granit Bychawa - Świdniczanka Świdnik Mały 21 października, 14:00

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych