Czas na przełamanie

01 października 2022, 20:32  

A A A

Do poprzednich meczów nie ma już co wracać. W 8. kolejce zmierzymy się na wyjeździe z Motorem II Lublin.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 2:3 z Bugiem Hanna. Po siedmiu kolejkach nasz zespół zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Do tej pory dwa mecze wygraliśmy i pięć przegraliśmy.

Motor II Lublin w poprzedniej kolejce wygrał 2:1 z Górnikiem II Łęczna. Po siedmiu kolejkach rezerwy Motoru zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem  dziesięciu punktów. Bilans Motoru II Lublin to trzy zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki.

Z rezerwami Motoru w poprzednim sezonie mierzyliśmy się dwukrotnie. W obu meczach ponieśliśmy porażki. U siebie przegraliśmy 1:2, na wyjeździe 0:7. Miejmy nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie wreszcie tym, w którym wreszcie pokonamy Motor II Lublin. Nasi zawodnicy dadzą z siebie sto procent i zrobią wszystko, aby wygrać po raz trzeci w tym sezonie. Ewentualne zwycięstwo sprawi, że będziemy tracić do rezerw Motoru tylko punkt. W przypadku porażki oddalimy się od pierwszej piątki.

Mecz odbędzie się w niedzielę 2 października na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Początek o godzinie 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.  

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych