Daleki wyjazd do Obszy

02 czerwca 2023, 13:33  

A A A

Przez ostatnie dni w naszym klubie działo się bardzo wiele. Na szczęście udało się wybrać nowy zarząd i teraz w pełni możemy skupić się na walce o utrzymanie. W sobotę zagramy na wyjeździe z Błękitnymi Obsza 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 z Kryształem Werbkowice. Po siedmiu kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.  Do tej pory w grupie spadkowej wygraliśmy pięć spotkań i dwa przegraliśmy. 

Błękitni Obsza w poprzedniej kolejce przegrali 1:5 z Górnikiem II Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Do tej pory Błękitni przegrali wszystkie spotkania w grupie spadkowej. 

Wydaje się, że to najlepszy mecz, żeby ponownie powrócić na zwycięską ścieżkę. Błękitni nie mają już szans na utrzymanie, a w ostatnich trzech meczach stracili aż 18 bramek. Oczywiście nie możemy zlekceważyć rywala, ponieważ Błękitni z pewnością się przed nami nie położą. Jednak, po ubiegłotygodniowej porażce z Kryształem, obowiązkowo musimy wygrać jutro w Obszy.  

Mecz z Błękitnymi odbędzie się w sobotę 2 czerwca na stadionie w Obszy. Początek spotkania o godzinie 11:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.  

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych