Daniel Szewc OFICJALNIE trenerem seniorów ! Pierwsze wzmocnienie Opolanina !

01 lipca 2019, 21:31  

A A A

O tym, że trenerem Opolanina pozostanie Daniel Szewc, było wiadomo już od dnia 9 czerwca, kiedy to podaliśmy taką informację na naszym klubowym FP. Jednak dzisiaj tę informację możemy podać już oficjalnie. Przyjście Szewca to nie tylko zmiany na ławce trenerskiej, ale także wzmocnienie naszych skrzydeł, ponieważ trener Szewc będzie również zawodnikiem I drużyny.

Wychowanek Kraśnickiej Stali, który w swoim CV może zapisać sobie również występy m.in. Orlętach, Motorze czy Świdnickiej Avii ostatnie lata spędził właśnie w drużynie z Kraśnika, gdzie odnosił sukcesy również w roli szkoleniowca ( jednym z nich był awans do III ligi ).

Zapytaliśmy naszego nowego trenera o to, dlaczego zdecydował się podjąć pracę w naszym klubie.

„ Ciesze się, że moim nowym klubem będzie Opolanin, wydaje mi się, że jest tu fajny klimat dla piłki nożnej. Jest świetna praca z młodzieżą, która jest obecnie siłą napędową pierwszego zespołu. I to jest dla mnie bardzo istotne. Ponadto podejmuje się pracy w Opolaninie, ponieważ są tu kapitalne warunki do pracy. Myślę, że to idealne miejsce na obecnym etapie mojej przygody z piłką "A tak o nowym trenerze wypowiedział się zarząd.

" Dobry warsztat trenerski, sukcesy w roli szkoleniowca oraz spokój, jaki było czuć podczas rozmów z Danielem sprawił, że decyzja zarządu była jednogłośna. Uważamy, że jest to najlepsza opcja do pracy z naszą młodzieżą "

Trenerowi oraz całej drużynie życzymy sukcesów w nowym sezonie.

 

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych