Derby na początek - terminarz IV ligi

08 lipca 2022, 19:45  

A A A

Znamy terminarz IV ligi lubelskiej. W grupie I naszymi rywalami będą Motor II Lublin, Powiślak Końskowola, Orlęta Łuków, Huragan Międzyrzec Podlaski, Lewart Lubartów, Górnik II Łęczna, Świdniczanka Świdnik, Bug Hanna i Stal Poniatowa. W naszej grupie znalazło się dwóch beniaminków, Bug Hanna i dobrze nam znana Stal Poniatowa.

Pierwszy mecz sezonu rozegamy własnie z naszym rywalem zza miedzy - Stalą Poniatowa. Mecz odbędzie się w Poniatowej. Na pewno czekają nas gigantyczne emocje. W końcu po kilku latach przerwy Derby Powiatu Opolskiego ponownie zostaną rozegrane na poziomie IV ligi. Dokładny termin meczu nie został jeszcze podany, ale na pewno odbędzie się on 13 lub 14 sierpnia. 

Pierwszy mecz u siebie rozegramy tydzień później. Naszym rywalem będą Orlęta Łuków. 

 

Pełny terminarz znajdą pańtwo pod poniższym linkiem. W niedalekiej przyszłości terminarz będzie dostępny również na naszej stronie.

http://www.90minut.pl/liga/1/liga12455.html

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych