Do Hrubieszowa po trzy punkty

28 kwietnia 2021, 15:21  

A A A

Wyjątkowo w czwartek Opolanin rozegra mecz 3. kolejki  rundy finałowej hummel  IV ligi lubelskiej grupy spadkowej. Tym razem czeka nas wyjazd do Hrubieszowa na mecz z tamtejszą Unią.

Unia Hrubieszów ma obecnie gigantyczne problemy kadrowe. Ich ostatni mecz z Orlętami Łuków został przerwany w 12. minucie z powodu zdekompletowania drużyny z Hrubieszowa. Mówiąc jaśniej Unia rozpoczęła tamtejszy mecz w siedmioosobowym składzie, a jeden z zawodników doznał kontuzji i mecz musiał zostać przerwany. Nasi najbliżsi rywale w dwóch meczach rundy finałowej stracili aż 12 bramek. Gdyby nie punkty zdobyte jesienią Unia byłaby na dnie tabeli. Jednak obecnie zajmuje 8. miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 24 punktów.

Opolanin będzie chciał wreszcie przełamać się na wyjeździe i z Hrubieszowa wywieźć trzy punkty. Drużyna z Opola Lubelskiego zajmuje obecnie 6. miejsce z dorobkiem 31 punktów. Zwycięstwo w Hrubieszowie na pewno będzie skutkowało awansem na wyższe miejsce w tabeli.

Faworyta czwartkowego spotkania chyba nie trudno wskazać. Na pewno jest nim Opolanin. Mecz w Hrubieszowie będzie wyglądał bardzo podobnie do spotkania z Unią Białopole. Nasza drużyna będzie prowadziła grę, ale i tak musimy być czujni w defensywie. Miejmy nadzieję, że mecz z Unią Hrubieszów wreszcie zakończymy na zero z tyłu.

Jeżeli nie będzie żadnych problemów technicznych mecz będzie transmitowany na YouTube. Początek o godzinie 16:00. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik będziemy podawać na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych