ZAMKNIJ

Do Hrubieszowa po trzy punkty

28 kwietnia 2021, godz. 15:21, 242 wyświetleń  

A A A

Wyjątkowo w czwartek Opolanin rozegra mecz 3. kolejki  rundy finałowej hummel  IV ligi lubelskiej grupy spadkowej. Tym razem czeka nas wyjazd do Hrubieszowa na mecz z tamtejszą Unią.

Unia Hrubieszów ma obecnie gigantyczne problemy kadrowe. Ich ostatni mecz z Orlętami Łuków został przerwany w 12. minucie z powodu zdekompletowania drużyny z Hrubieszowa. Mówiąc jaśniej Unia rozpoczęła tamtejszy mecz w siedmioosobowym składzie, a jeden z zawodników doznał kontuzji i mecz musiał zostać przerwany. Nasi najbliżsi rywale w dwóch meczach rundy finałowej stracili aż 12 bramek. Gdyby nie punkty zdobyte jesienią Unia byłaby na dnie tabeli. Jednak obecnie zajmuje 8. miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 24 punktów.

Opolanin będzie chciał wreszcie przełamać się na wyjeździe i z Hrubieszowa wywieźć trzy punkty. Drużyna z Opola Lubelskiego zajmuje obecnie 6. miejsce z dorobkiem 31 punktów. Zwycięstwo w Hrubieszowie na pewno będzie skutkowało awansem na wyższe miejsce w tabeli.

Faworyta czwartkowego spotkania chyba nie trudno wskazać. Na pewno jest nim Opolanin. Mecz w Hrubieszowie będzie wyglądał bardzo podobnie do spotkania z Unią Białopole. Nasza drużyna będzie prowadziła grę, ale i tak musimy być czujni w defensywie. Miejmy nadzieję, że mecz z Unią Hrubieszów wreszcie zakończymy na zero z tyłu.

Jeżeli nie będzie żadnych problemów technicznych mecz będzie transmitowany na YouTube. Początek o godzinie 16:00. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik będziemy podawać na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie
10 czerwca 2021, godz. 21:27
Sobotni Grom
08 czerwca 2021, godz. 13:17
Kolejny wyjazdowy remis
05 czerwca 2021, godz. 11:27
Utrzymanie to nie koniec

Zobacz wszystkie...