Do Różańca po zwycięstwo

13 maja 2022, 11:24  

A A A

Przed Opolaninem cztery wyjazdowe mecze z rzędu. W sobotę zmierzymy się z Gromem Różaniec.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 1:3 z Kryształem Werbkowice. Po czterech kolejkach rundy finałowej nasz zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej w czterech meczach ponieśliśmy cztery porażki.

Grom w poprzedniej kolejce przegrał 0:5 z KS Lublinianką. Po czterech kolejkach rundy finałowej nasi najbliżsi rywale zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Do tej pory Grom w grupie mistrzowskiej raz zremisował i trzy razy przegrał.

W poprzednim sezonie w grupie spadkowej dwa razy graliśmy z Gromem. Oba te mecze wygraliśmy i w obu nie brakowało emocji. W Różańcu wygraliśmy 4:3, w Opolu Lubelskim padł hokejowy wynik 8:3 dla nas. Jutro nikt raczej takimi wynikami by nie pogardził, byleby tylko to Opolanin wygrał. Obie ekipy w grupie mistrzowskiej nie odniosły jeszcze zwycięstwa. Bardzo prawdopodobne, że w sobotę to się zmieni. Jeżeli Opolanin wygra w Różańcu, to zrówna się punktami z Gromem.

Mecz odbędzie się na stadionie w Różańcu. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych