Dopinamy kolejne wzmocnienia !

14 sierpnia 2019, 21:14  

A A A

Marcina Dajosa oraz Huberta Sałasińskiego Opolskiej publiczności raczej nie musimy przedstawiać, obaj reprezentowali barwy naszego zespołu w poprzednich latach. Dajos ostatni sezon spędził w drużynie Wodniaka Piotrawin, natomiast Sałasiński wrócił do nas ze Stali Mielec, a ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w IV ligowym ( okręg podkarpacki ) Sokole Kolbuszowa.Bartłomiej Koneczny został wypożyczony na cały sezon z Kraśnickiej Stali. Nasz nowy pomocnik urodzony 28 kwietnia 1998 roku w ostatnim sezonie wystąpił w 15 meczach na poziomie III ligi, z czego w 11 meczach wyszedł w podstawowym składzie.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych