ZAMKNIJ

Dopinamy kolejne wzmocnienia !

14 sierpnia 2019, godz. 21:14, 675 wyświetleń  

A A A

Marcina Dajosa oraz Huberta Sałasińskiego Opolskiej publiczności raczej nie musimy przedstawiać, obaj reprezentowali barwy naszego zespołu w poprzednich latach. Dajos ostatni sezon spędził w drużynie Wodniaka Piotrawin, natomiast Sałasiński wrócił do nas ze Stali Mielec, a ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w IV ligowym ( okręg podkarpacki ) Sokole Kolbuszowa.Bartłomiej Koneczny został wypożyczony na cały sezon z Kraśnickiej Stali. Nasz nowy pomocnik urodzony 28 kwietnia 1998 roku w ostatnim sezonie wystąpił w 15 meczach na poziomie III ligi, z czego w 11 meczach wyszedł w podstawowym składzie.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 12:01
Czas na beniaminka !
20 sierpnia 2019, godz. 16:48
Zwycięstwo w Janowie.
17 sierpnia 2019, godz. 19:13
W II kolejce z Janowianką !
17 sierpnia 2019, godz. 18:29
Udana inauguracja ! Filip Drozd i Daniel Szewc golami witają się z K17 !

Zobacz wszystkie...