Gramy o półfinał

02 kwietnia 2024, 20:39  

A A A

Czas na chwilę oderwać się od ligowego grania. Jutro w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski LZPN zmierzymy się na wyjeździe z Sygnałem Lublin.

Opolanin w sobotę pokonał w lidze 3:2 Huragan Międzyrzec Podlaski. Nasz zespół rozgrywki Pucharu Polski LZPN rozpoczął od 3. rundy, pokonując w niej, po rzutach karnych zespół LKS Kamionka. W IV rundzie wygraliśmy za to 6:0 z drużyną Sędziów Piłkarskich Lublin. 

Sygnał Lublin występuje na co dzień w Lubelskiej Lidze Okręgowej. Nasi jutrzejsi rywale po 17. kolejkach są liderem tabeli i w tym sezonie jeszcze nie przegrali. W ostatniej kolejce Sygnał zremisował bezbramkowo z Avią II Świdnik. Zespół z Lublina swoją przygodę w Pucharze Polski rozpoczął już od 1. rundy. W drodze do ćwierćfinału Sygnał wyeliminował kolejno KS Ciecierzyn (10:1), GLKS Głusk (7:3), Stal Kraśnik (3:2) i Motor II Lublin (1:0). 

Jutro, chociaż będziemy faworytem, czeka nas niewątpliwie ciężkie spotkanie. Zarówno my jak i Sygnał mamy świadomość, że półfinał Pucharu Polski LZPN jest na wyciągnięcie ręki.  

W Pucharze szansę dostaną na pewno zawodnicy, którzy mają mniej minut w lidze. Do Lublina jedziemy po zwycięstwo, ja chcę wygrywać, mój zespół chce wygrywać, więc jutro chcemy awansować. - powiedział przed meczem trener Daniel Koczon 

Mecz odbędzie się 3 kwietnia na stadionie przy ulicy Zembrzyckiej 3 w Lublinie. Początek meczu o godzinie 16:30. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych