Hit hitów ! Czekamy na Świdniczankę !

13 września 2019, 14:26  

A A A

Powiedzieć, że jutrzejszy mecz jest hitem, to tak naprawdę nie powiedzieć nic. Przez wielu znawców lubelskiej sceny piłkarskiej Opolanin oraz Świdniczanka to głowni pretendenci do wygrania rozgrywek. Jednak w ostatnim czasie oczy wszystkich kibiców są skupione przede wszystkim na drużynie ze Świdnika Małego, jest to efekt wysokich wyników ( po 6 rozegranych kolejkach bilans bramkowy 36-6 ), a także kwot, którymi wg wielu kibiców dysponuje drużyna z Neptun Areny. Dla kibiców Opolanina jutrzejszy mecz będzie nie lada hitem, którego w Opolu nie było już dawno, sami z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek Pana Marciniaka, który będzie sędzią głównym jutrzejszych zawodów. Nasi jutrzejsi rywale w poprzednich rozgrywkach dali się poznać jako "Rycerze Wiosny" wygrywając bodajże 7 meczów z rzędu. W tym pamiętne dla nas zwycięstwo 3 - 4 nad drużyną Opolanina, które daliśmy sobie wyrwać dosłownie w ostatnich minutach spotkania. W minioną środę ekipa Świdniczanki w heroiczny sposób wygrała mecz w rozgrywkach o Puchar Polski, pokonując u siebie po dogrywce IV ligową Lubliniankę.

Goście na swoich social mediach piszą, że jadą do jutro do Opola po kolejne 3 punkty. Widać, że lider rozgrywek jest pewny swoich umiejętności. Co w sumie nas nie dziwi, ponieważ wyniki, jakie odniosła drużyna Świdniczanki, robią na wszystkich wrażenie, również na nas. Jednak jednego możemy być pewni. Drużyna Daniela Szewca tanio skóry nie sprzeda, gorąco wierzymy, że dla naszych młodych zawodników taki mecz to tylko woda na młyn i wydarzenie, na które czekali tak samo z utęsknieniem, jak i kibice naszego klubu!

Drużyno, do boju !

A my przypominamy jeszcze o naszej zabawie, gdzie po każdym rozegranym meczu domowym, poprzez głosowanie w sondzie będziemy wybierać " ZAWODNIKA MECZU " ! Po meczu z rezerwami Świdnickiej Avii zdaniem kibiców najlepszy na boisku był Piotr Wesołowski. Strzelec jednej z ośmiu bramek z tamtego spotkania uzyskał 67% Państwa głosów.

FB - Wydarzenie !

 

 Kolejka 7 - 14-15 września

 

 

Stal Poniatowa - Orion Niedrzwica Duża 15 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie - Świdniczanka Świdnik Mały 14 września, 17:00
Sokół Konopnica - Wisła II Puławy 14 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice - Avia II Świdnik 15 września, 16:00
Polesie Kock - Garbarnia Kurów 13 września, 17:00
Tęcza Bełżyce - GKS Niemce 15 września, 16:00
MKS Ryki - Janowianka Janów Lubelski 15 września, 16:00
Mazowsze Stężyca - LKS Stróża 15 września, 16:00

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych