Hit kolejki przy Kolejowej

21 października 2023, 14:30

W niedzielę w Opolu Lubelskim szykuje się hitowy mecz XIII kolejki hummel IV ligi lubelskiej. Opolanin zmierzy się z KS Cisowianką Drzewce.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 2:1 z Kryształem Werbkowice. Ponadto w miniony wtorek nasz zespół wygrał w IV rundzie Pucharu Polski LZPN 6:0 z Piłkarskimi Sędziami Lublin. Opolanin zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy siedem spotkań, dwa zremisowaliśmy i w trzech ponieśliśmy porażkę.

KS Cisowianka Drzewce w poprzedniej kolejce wygrała 1:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Nasi rywale w środę również grali w IV rundzie Pucharu Polski LZPN. Cisowianka wygrała 4:1 z zespołem Wiara Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli. Cisowianka do tej pory zdobyła 25 punktów, na które złożyło się siedem zwycięstw, cztery remisy i jedna porażka.

Mecz czwartej drużyny z szóstą. Hitowy potencjał tego meczu zauważył również LZPN, który przeprowadzi transmisję z tego spotkania. Cisowianka to beniaminek IV ligi, jednak w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Dość powiedzieć, że nasi jutrzejsi rywale są niepokonani od ośmiu spotkań, a jedyny mecz w tym sezonie przegrali pod koniec sierpnia. Opolanin ostatnio również notuje bardzo dobre wyniki (tylko jedna porażka w ośmiu ostatnich spotkaniach). Bardzo ciężko jest wskazać faworyta tego spotkania. Wiadome jest tylko jedno. Obie drużyny będą chciały zdobyć trzy punkty, a to gwarantuje wielkie emocje i świetny mecz.

Spotkanie odbędzie się 22 października na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek o godzinie 14:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Lubelski Związek Piłki Nożnej. Będzie ona dostępna na YouTube LZPN. Link do transmisji znajdziecie na naszym Facebooku.