Hokejowy wynik w Kurowie.

29 sierpnia 2019, 14:12  

A A A

Kiedy strzelanie pewnie wykonanym rzutem karnym w 21 minucie spotkania rozpoczął Fliszkiewicz, a w 28 minucie nasze prowadzenie uderzeniem głową podwyższył Koneczny, wydawało się, że dla naszej drużyny będzie to fajny mecz, gdzie strzelimy jeszcze kilka bramek, budując swoją pewność przed kolejnymi spotkaniami. Wszystko szło planowo do 79 minuty, gdzie miedzy czasie bramki dla naszej drużyny dołożyli jeszcze wspomniany Koneczny, Matysiak oraz Hubert Drozd. Choć goście zdołali w 67 minucie zdobyć jak się okazuje " kontaktowe " trafienie, to nic nie wskazywało, że końcowy wynik będzie iście hokejowy. Patrząc z boku, okiem neutralnego kibica ciężko powiedzieć co tak naprawdę zawiodło. Gospodarzom na pewno nie zabrakło ambicji i woli walki do końca, my też nie zlekceważyliśmy rywala. Cieszą 3 punkty, choć materiał do analizy dla trenera Szewca wydaje się być duży.

Jako relację zachęcamy do obejrzenia retransmisji meczu na kanale YT OpolskaTV bądz skrótu spotkania! 

Metryka z meczu !

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych