Hokejowy wynik w Kurowie.

29 sierpnia 2019, godz. 14:12, 789 wyświetleń  

A A A

Kiedy strzelanie pewnie wykonanym rzutem karnym w 21 minucie spotkania rozpoczął Fliszkiewicz, a w 28 minucie nasze prowadzenie uderzeniem głową podwyższył Koneczny, wydawało się, że dla naszej drużyny będzie to fajny mecz, gdzie strzelimy jeszcze kilka bramek, budując swoją pewność przed kolejnymi spotkaniami. Wszystko szło planowo do 79 minuty, gdzie miedzy czasie bramki dla naszej drużyny dołożyli jeszcze wspomniany Koneczny, Matysiak oraz Hubert Drozd. Choć goście zdołali w 67 minucie zdobyć jak się okazuje " kontaktowe " trafienie, to nic nie wskazywało, że końcowy wynik będzie iście hokejowy. Patrząc z boku, okiem neutralnego kibica ciężko powiedzieć co tak naprawdę zawiodło. Gospodarzom na pewno nie zabrakło ambicji i woli walki do końca, my też nie zlekceważyliśmy rywala. Cieszą 3 punkty, choć materiał do analizy dla trenera Szewca wydaje się być duży.

Jako relację zachęcamy do obejrzenia retransmisji meczu na kanale YT OpolskaTV bądz skrótu spotkania! 

Metryka z meczu !


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...