Karnety na sezon 2020/ 2021.

14 lipca 2020, 21:37  

A A A

Zarząd klubu ogłosza rozpoczęcie sprzedaży karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2020/ 2021.

Zapisy oraz sama sprzedaż będą prowadzone w klubie od godziny 18:00 do 20:00 ( poniedziałek – piątek ). A także podczas najbliższych sparingów I drużyny tj. 18 lipca ( sparing z Górnikiem II Łęczna ) oraz 22 lipca ( sparing z Wisłą II Puławy ). W sprawie sprzedaży można również kontaktować się pod numerem telefonu +48-511-720-097 – Emil Mazurkiewicz.

O karnetach.

Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawia, że nie do końca jasne są zasady uczestnictwa kibiców w rozgrywkach IV ligi. Na ten moment przewidujemy, że na każdym spotkaniu biorąc pod uwagą możliwość zapełnienia w 25 % pełnej pojemności stadionu, na naszych trybunach będzie mogło pojawić się około 180 widzów. Dlatego też do otwartej sprzedaży wypuszczamy 150 karnetów w cenie 60 złotych. Karnet obejmuje 11 spotkań rundy zasadniczej sezonu 2020/ 2021 ( 9 spotkań na jesieni roku 2020 oraz 2 spotkania na wiosnę roku 2021 )

Zasady wpuszczania kibiców na stadion.

Aktualnie, biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, pierwszeństwo w wejściu na stadion będą mieli Ci kibice, którzy zakupią karnet. W poprzednim sezonie często nasze trybuny zapełniały się w dość pokaźnej ilości 500 – 600 kibiców, dlatego gorąco zachęcamy do jak najszybszego zakupu karnetu, który ułatwi oglądanie zmagań ligowych naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Karnety z sezonu 2019/ 2020 ( runda wiosenna )

Dostajemy od Państwa wiele zapytań co z osobami, które kupiły karnet na rundę wiosenną poprzedniego sezonu, a jak Wszyscy wiemy, żadne spotkanie się nie odbyło. Pamiętamy o tych osobach i dlatego, klub postanowił dla tych kibiców obniżyć o kwotę zakupu poprzedniego karnetu kwotę zakupu karnetu na nadchodzącą rundę ( za okazaniem poprzedniego karnetu ). Wielu kibiców zakup poprzedniego karnetu traktuje jako formę wsparcia klubu i za ten gest chcemy serdecznie Państwu podziękować, ponieważ nawet najmniejsza forma wsparcia jest bardzo ważną cząstką w procesie funkcjonowania klubu MKS Opolanin.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


eastwest@poczta.fm: Czy są karnety do kupienia ? I jak kupić przez internet ?

2020-08-31, 11:29