Karta musi się w końcu odwrócić

08 października 2022, 11:41

Każda passa musi się kiedyś skończyć. Oby w niedzielę skończyła się passa porażek Opolanina. Jutro podejmiemy u siebie Powiślaka Końskowola.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 1:4 z Motorem II Lublin. Po ośmiu kolejkach nasz zespół zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Do tej pory dwa mecze wygraliśmy i sześć przegraliśmy.

Powiślak w poprzedniej kolejce wygrał 2:0 z Górnikiem II Łęczna. Zespół z Końskowoli zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Bilans Powiślaka to cztery zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki.

W poprzednim sezonie u siebie z Powiślakiem zremisowaliśmy 1:1, a w Końskowoli wygraliśmy 1:0 po golu w ostatniej minucie. Tamto zwycięstwo wspominamy bardzo dobrze, bo po nim awansowaliśmy do grupy mistrzowskiej, zapewniając sobie utrzymanie. Teraz mecz z Powiślakiem też jest bardzo ważny. Musimy go wygrać, aby nadal tracić niewiele punktów do rywali zajmujących miejsca 3-6. Ewentualna porażka, która nie wchodzi w grę, sprawi, że do Powiślaka będziemy tracić dziesięć punktów. W rewanżach trudno będzie to odrobić. Jutro musimy więc zrobić wszystko, żeby zwyciężyć, ponieważ stawka tego meczu jest naprawdę wysoka.

Mecz odbędzie się 9 października. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Kolejowej! Obecnie wasze wsparcie jest nam bardzo potrzebne.