Kolejne wzmocnienie Opolanina! Filip Drozd zawodnikiem MKS-u !

14 lipca 2019, godz. 13:42, 982 wyświetleń  

A A A

26 występów w ostatnim sezonie rozgrywek III ligi, 20 w podstawowej "11", 1738 rozegranych minut oraz 6 strzelonych bramek. Te statystki w nadchodzącym sezonie 2019/ 2020 powinny zagwarantować Opolskiej drużynie nową, piłkarską jakość. Drozd, który jest wychowankiem Kraśnickiej Stali w swojej dotychczasowej karierze reprezentował także barwy takich klubów jak Ślęza Wrocław. Wisła Sandomierz, Motor Lublin oraz Hetman Zamość. Wg. portalu piłkarskiego 90minut.pl Filip był także w kręgu zainteresowań klubów z wyższych lig rozgrywkowych. W 2014 roku Drozd był zapraszany na testy do Piasta Gliwice, Termalicki Nieciecza, Łódzkiego Widzewa czy Stali Stalowa Wola. Natomiast w 2015 roku w swoich szeregach Drozda widziały Pogoń Siedlce oraz Legionovia Legionowo. 

Zapytaliśmy Filipa o pierwsze wrażenie po ogłoszeniu transferu.

"Bardzo spodobała mi się cała otoczka, jaka w ostatnim czasie wytworzyła się w Opolaninie. Powstał tu super obiekt, który moim zdaniem jest jednym z lepszych w województwie. Bylem na kilku meczach, widziałem że jest tu drużyna z dużym potencjałem, lecz bardzo młoda. Mam nadzieje że pomogę chłopakom zrobić tutaj dobry wynik w nadchodzącym sezonie. Po rozmowach z trenerem i zarządem widać ze Opolanin to poukładany klub w dobrych rękach."

 

Filipowi życzymy samych sukcesów w naszych barwach !

 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...