Kolejne wzmocnienie Opolanina! Filip Drozd zawodnikiem MKS-u !

14 lipca 2019, 13:42  

A A A

26 występów w ostatnim sezonie rozgrywek III ligi, 20 w podstawowej "11", 1738 rozegranych minut oraz 6 strzelonych bramek. Te statystki w nadchodzącym sezonie 2019/ 2020 powinny zagwarantować Opolskiej drużynie nową, piłkarską jakość. Drozd, który jest wychowankiem Kraśnickiej Stali w swojej dotychczasowej karierze reprezentował także barwy takich klubów jak Ślęza Wrocław. Wisła Sandomierz, Motor Lublin oraz Hetman Zamość. Wg. portalu piłkarskiego 90minut.pl Filip był także w kręgu zainteresowań klubów z wyższych lig rozgrywkowych. W 2014 roku Drozd był zapraszany na testy do Piasta Gliwice, Termalicki Nieciecza, Łódzkiego Widzewa czy Stali Stalowa Wola. Natomiast w 2015 roku w swoich szeregach Drozda widziały Pogoń Siedlce oraz Legionovia Legionowo. 

Zapytaliśmy Filipa o pierwsze wrażenie po ogłoszeniu transferu.

"Bardzo spodobała mi się cała otoczka, jaka w ostatnim czasie wytworzyła się w Opolaninie. Powstał tu super obiekt, który moim zdaniem jest jednym z lepszych w województwie. Bylem na kilku meczach, widziałem że jest tu drużyna z dużym potencjałem, lecz bardzo młoda. Mam nadzieje że pomogę chłopakom zrobić tutaj dobry wynik w nadchodzącym sezonie. Po rozmowach z trenerem i zarządem widać ze Opolanin to poukładany klub w dobrych rękach."

 

Filipowi życzymy samych sukcesów w naszych barwach !

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych