Kolejny ciężki beniaminek

16 września 2023, 09:03  

A A A

Po trzech domowych meczach z rzędu przyszedł czas na pierwszy wrześniowy wyjazd. W niedzielę zagramy z Janowianką Janów Lubelski.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał 3:2 z Ładą Biłgoraj. Po siedmiu kolejkach nasz zespół zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Do tej pory wygraliśmy cztery spotkania, jedno zremisowaliśmy i dwa przegraliśmy.

Janowianka w ciągu tygodnia rozegrała dwa mecze. W poprzednią sobotę wygrali 2:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Za to w środę, w zaległym meczu 6. kolejki, wygrali 4:1 z Gryfem Gmina Zamość. Janowianka jest czwarta w tabeli. Zespół z Janowa Lubelskiego do tej pory zgromadził 14 punktów, na które złożyły się cztery zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka.

Zespół z Janowa Lubelskiego jest beniaminkiem i notuje świetny początek sezonu (tylko jedna porażka). Opolanin w niedzielę chce udowodnić, że na wyjeździe też potrafi wygrywać. W meczu zabraknie kontuzjowanego Maćka Baryły, który w tym roku już nie zagra.

Niedzielny mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Nasz zespół notuje serię trzech zwycięstw z rzędu, a Janowianka nie przegrała od czterech spotkań. Potencjał medialny tego spotkania zauważył Lubelski Związek Piłki Nożnej. LZPN przeprowadzi transmisję na żywo z niedzielnego spotkania. Link do transmisji podamy na naszym Facebooku.

Mecz zostanie rozegrany 17 września na stadionie w Janowie Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych