Kolejny ciężki wyjazd

25 sierpnia 2023, 15:33  

A A A

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował 2:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po trzech kolejkach nasz zespół zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Do tej pory jedno spotkanie wygraliśmy, jedno zremisowaliśmy i raz przegraliśmy. 

Przed sezonem 4 punkty w trzech pierwszych meczach uważałbym za niezły wynik, ale teraz biorąc pod uwagę przebieg gry, to jest niedosyt. Jednak, jeśli spojrzymy na to, że w dwóch meczach zdobywaliśmy gole w ostatnich minutach spotkania, to myślę, że nie możemy narzekać. - powiedział przed meczem bramkarz Opolanina Miłosz Szczepański. 

Górnik II Łęczna w poprzedniej kolejce zremisował 3:3 z Kryształem Werbkowice. Nasi najbliżsi rywale po trzech kolejkach zajmują 11. miejsce w tabeli z czterema punktami na koncie. Do tej pory rezerwy Górnika raz wygrały, raz zremisowały i raz przegrały.  

Na pewno będzie to trudne spotkanie, jak każde w tej lidze. Górnik II Łęczna co roku gra młodymi, ale dobrze wyszkolonymi zawodnikami, czeka nas więc trudna przeprawa. - dodaje nasz bramkarz 

W Łęcznej zawsze gra się ciężko. W tym sezonie w rezerwach często gra też kilku zawodników z pierwszego zespołu. Nie oznacza to jednak, że od razu jesteśmy skazani na porażkę. Nasz zespół nadal się zgrywa i z meczu na mecz zawodnicy coraz lepiej się rozumieją.  

Jutro musimy przede wszystkim wyeliminować błędy własne i poprawić skuteczność, a wtedy o wynik jestem spokojny. - kończy Szczepański. 

Mecz odbędzie się 26 sierpnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łęcznej. Początek o 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych