Kolejny rywal - Łada Biłgoraj

02 maja 2021, godz. 13:35, 240 wyświetleń

W 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji  3 maja Opolanin na własnym boisku podejmie z Ładę Biłgoraj. Mecz rozpocznie się o 16:00.

Podopieczni Daniela Szewca po zwycięstwie 9:0 w Hrubieszowie będą chcieli podtrzymać dobrą passę. W Hrubieszowie cztery bramki zdobył Kamil Król. Nasz napastnik w rundzie finałowej strzelił już sześć goli. W meczu z Ładą na pewno będzie chciał jeszcze bardziej poprawić swój dorobek bramkowy. Opolanin po zwycięstwie z Unią wskoczył na trzecie miejsce w tabeli. Drużyna z Opola Lubelskiego ma obecnie 34 punkty.

Zespół z Biłgoraju zajmuje 11. miejsce w grupie spadkowej hummel  IV ligi lubelskiej z dorobkiem zaledwie 10 punktów. Łada rozpoczęła rundę finałową od zwycięstwa z Górnikiem II Łęczna, a w kolejnych dwóch spotkaniach poniosła porażki, kolejno ze Spartą Rejowiec Fabryczny i Startem Krasnystaw.

Choć na papierze to my jesteśmy drużyną lepszą, to nie możemy tracić czujności. Łada to zespół który potrafi zaskoczyć. W poniedziałek musimy zagrać na swoim optymalnym poziomie. Jeżeli nie popełnimy głupich błędów w obronie to po raz drugi z rzędu możemy zagrać na zero z tyłu. Kolejne trzy punkty na pewno przybliżą nas doi utrzymania.

Mecz odbędzie się przy pustych trybunach. Postaramy się przeprowadzić transmisję na żywo ze spotkania. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik będziemy podawać na klubowym Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek