ZAMKNIJ

Kolejny rywal - Łada Biłgoraj

02 maja 2021, godz. 13:35, 240 wyświetleń  

A A A

W 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji  3 maja Opolanin na własnym boisku podejmie z Ładę Biłgoraj. Mecz rozpocznie się o 16:00.

Podopieczni Daniela Szewca po zwycięstwie 9:0 w Hrubieszowie będą chcieli podtrzymać dobrą passę. W Hrubieszowie cztery bramki zdobył Kamil Król. Nasz napastnik w rundzie finałowej strzelił już sześć goli. W meczu z Ładą na pewno będzie chciał jeszcze bardziej poprawić swój dorobek bramkowy. Opolanin po zwycięstwie z Unią wskoczył na trzecie miejsce w tabeli. Drużyna z Opola Lubelskiego ma obecnie 34 punkty.

Zespół z Biłgoraju zajmuje 11. miejsce w grupie spadkowej hummel  IV ligi lubelskiej z dorobkiem zaledwie 10 punktów. Łada rozpoczęła rundę finałową od zwycięstwa z Górnikiem II Łęczna, a w kolejnych dwóch spotkaniach poniosła porażki, kolejno ze Spartą Rejowiec Fabryczny i Startem Krasnystaw.

 Choć na papierze to my jesteśmy drużyną lepszą, to nie możemy tracić czujności. Łada to zespół który potrafi zaskoczyć. W poniedziałek musimy zagrać na swoim optymalnym poziomie. Jeżeli nie popełnimy głupich błędów w obronie to po raz drugi z rzędu możemy zagrać na zero z tyłu. Kolejne trzy punkty na pewno przybliżą nas doi utrzymania.

Mecz odbędzie się przy pustych trybunach. Postaramy się przeprowadzić transmisję na żywo ze spotkania. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik będziemy podawać na klubowym Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie
10 czerwca 2021, godz. 21:27
Sobotni Grom
08 czerwca 2021, godz. 13:17
Kolejny wyjazdowy remis
05 czerwca 2021, godz. 11:27
Utrzymanie to nie koniec

Zobacz wszystkie...